اجاره انبار در تهران

اجاره انبار در تهران

اجاره انبار محدوده تهران : پیش از رسیدگی به مبحث اجاره انبار محدوده تهران ، خالی از لطف نیست که بار دیگر این سوال را از خود بپرسیم که به چه منظور انباری را اجاره و رهن کرده یا می خریم ؟


طبیعیست که این رویداد به منظور محافظت از محصولات آماده فروش ، کالاهای در شرف انتقال به خط تولیدی دیگر یا مواد اولیه با ارزش اتفاق می افتد . حال چنانچه اندکی افق دیدمان را بازتر کنیم و یک لایه عقبتر را نیز ببینیم ، به این نکته می رسیم که انبار کردن یک محصول فروشی ، در حقیقت به دلیل کسب سودی بیشتر می باشد .


بدیهیست زمانی که شما فقط به اندازه دفتر یا مغازه خود جنسی برای فروش دارید ، تنها به همان میزان فرصت فروش داشته ، قدرت مانور روی افزایش تنوع محصولاتتان را ندارید ، کالاهای پرطرفدار پشتوانه ای نداشته و با اتمامشان سود بالقوه ای که می‌توانست به دست آید ضایع می شود . در ادامه این فرد یا مجموعه نیز ملزم به پر کردن سریع و مستمر دکان ، مغازه یا شوروم خود بوده که این کار امری وقتگیر ، چالشی ، خسته کننده و هزینه زا می باشد .

 

پیامدهای منفی فقدان انبار برای یک کسب و کار


• فقدان یک انبار و پرکردن مستمر یک مغازه به این دلیل وقتگیر است که می شد به جای چند بار مراجعه برای تهیه یا تولید کالای مورد نظر و اتلاف زمان ، تنها یک مرتبه به این کار پرداخته شده و محصولات مورد نظر در انبار نگهداری شوند .


• فقدان یک انبار از این نظر چالشیست که از وجود کالای صورت گرفته شده به طور کامل مطمئن نیستید ! به عنوان مثال روی نمونه ای که در یک مغازه وجود دارد تعدادی را فروخته اید ، حال اینکه از رساندن به موقع آن توسط تولیدکننده داخلی (خط تولید خود مجموعه) یا امکان واردات راحت و بی دردسر آن به داخل کشور به طور قطع اطمینان ندارید .
این در حالیست که وجود یک انبار سبب می شود تا با ذخیره این محصولات پیش از فروش در انبار از وجود آن ها خاطر جمع باشید و نه اینکه با دریافت سفارش به فکر تهیه و تحویل بلافاصله آن به مشتری بیافتید .

 

• فقدان انبار به این دلیل خسته کننده است که افراد مشغول در یک مجموعه ملزم به دوباره کاری های بی پایان هستند . فرض کنید یک بنکدار یا واسطه بین دو نفر به فروش محصولی خاص می پردازد . بدیهیست که چنانچه به انبار فروشنده دسترسی داشت امر آمارگیری ، جمع کردن یک فاکتور ، بسته و بندی و ارسال آسان تر بوده و کار با خطا و آزردگی های کمتری پیش می رفت .


• اگرچه شاید به نظر برسد که اجاره انبار از فقدان آن هزینه بیشتری در بر دارد ، اما فراموش نکنید که این کار به کاهش برخی مخارج ریز اما پرتعداد می انجامد .فرض کنید در مورد قبل به ازای هربار آمد و رفت پیک یا ماشین حمل کالا مجبور به پرداخت کرایه ای جداگانه باشیم ، رقمی که در یک روز ممکن است به چند بار هم برسد .
طبیعتاً اجاره انبار محدوده تهران و یا سایر نواحی در چنین شرایطی سبب می شود تا تنها یک هزینه برای انتقال و جابجایی پرداخته شده و علاوه بر مختصر شدن حساب ها ، بتوان از تخفیفی در این کار نیز بهره مند شد .


در ادامه لازم به ذکر است که ما تنها به یک بُعد از اجاره انبار محدوده تهران پرداختیم و فقدان این مکان پیامدهای نامطلوب واضح و پرضررتری از این موارد نیز دارد .

 

اجاره انبار محدوده تهران


با بازگشت به بحث اجاره انبار محدوده تهران باید گفت که وجود یک انبار تا جایی سودمند است که بتوانیم بر روی سود فروش محصولاتی که در آن نگه می داریم حساب باز کرده و مبلغ قابل توجهی را به ما بازگرداند . در همین راستا چنانچه هزینه های اجاره انبار آنچنان بالا و سنگین برود که دغدغه پرداخت اجاره بهای آن را نیز بیابیم ، بدیهیست که از سود ما کم شده و لزوم به خدمت گرفتن خود را زیر سوال می برد .


در همین رابطه از آنجایی که در اختیار گرفتن این اماکن با هزینه ای کمتر می تواند شرایط مالی یا سودآوری را بهبود بخشد ، اجاره انباری ارزان قیمت تر می تواند راه حل مناسبی باشد .با وجود جهش نامطلوبی که بازار مسکن پایتخت و برخی دیگر از کلانشهرها داشته و اجاره بهای یک ملک ، یک شبه دو برابر شده است ، طبیعیست که یافتن انباری ارزان قیمت تا چه حد می تواند به کنترل این رویه کمک کند .
مجموعه انبارهای برادران میری به عنوان مصداقی برای اجاره انبار محدوده تهران ، فضایی با تنوع در ابعاد و کاربری با قیمتی مناسب است که توانایی سرویس دهی به متقاضیان حاضر در نواحی جنوبی و غربی پایتخت را دارد .


به همین منظور چنانچه در پی کسب اطلاعات دقیق و به روزتری هستید می تواندی با ما تماس حاصل فرمایید .

اجاره انبار در شهر قدس : با شناسایی شهرک های صنعتی و نقاطی در اطراف پایتخت که حضور گروه های صنعتی در آن پر رنگ تر است ، نواحی غربی و جنوبی آن را بخش هایی با تمرکز بالاتر جمعیت صنعتگر تهران می بینیم . در همین رابطه با پیشرفت روز افزون صنایع مختلف که گسترش کسب و کار خود را در گرو گسترش فضای دردسترس و تحت پوشش خود می دیدند ، فضای خالی دو شهر تهران و کرج به جایگاه مناسبی برای برپایی این مشاغل تبدیل شده و مویرگ هایی هم که از این شاهرگ به طرفین کشیده می شد ، سبب می گشت تا حرارت طراحی و تولید محصولات داخلی به عمق زمین های ارزان و بلااستفاده اطراف این راه پرتردد کشیده شده و بدین ترتیب افراد بیشتری امکان برپایی کسب و کار صنعتی خود را فراهم آورند .


در همین رابطه شهر قدس (قلعه حسن خان) نیز به عنوان شهرستانی که رد تمدن هایی چند صدساله در آن دیده می شود ، با قرار گرفتن در زمره اراضی فوق الذکر ، یکی از مناطقی بود که پذیرای صنعتگران متعددی از تهران ، کرج و صدالبته خود این شهر بوده و با توجه به محل قرارگیری آن – نزدیکی به آزادراه های سراسری و فرودگاه مهرآباد – نقش پررنگی در اصنعت و اقتصاد استان تهران یافت .

 

موقعیت جغرافیایی قلعه حسن خان


اگرچه نقشه قلعه حسن خان به خوبی محدوده این شهر را نشان می دهد ، اما به صورت عینی تر زمانی که بزرگراه فتح را به سمت کرج می پیماییم ، سمت چپ این مسیر از تقاطع بلوار کرمان خودرو تا محل تلاقی آن با بزرگراه شهید لشکری ، پیش از رسیدن به گرمدره مرزهای شمالی این شهرستان می باشد . در ادامه گفتنیست که در امتداد بلوار کرمان خودرویی که بدان اشاره شد ، جاده شهریار را داریم که با پیچشی تقریباً نود درجه ای مرزهای شرقی و جنوبی شهر قدس را مشخص می کند .

 

می دانیم که هر کارخانه ای که در این محدوده مشغول به انجام فعالیت های پویایی بوده و به صورت مستمر و مفید به واردات ، تولید یا صادرات مشغول است ، نیازمند ذخیره کردن مواد اولیه ، محصولات در حال ساخت و کالاهای آماده مصرف توسط خریداران نهایی می باشد .


در همین رابطه مجموعه های فراوانی بخشی از محوطه تحت اختیار خود را به عنوان انبار استفاده کرده و به انباشتن این محصولات می پردازند . این در حالیست که با بزرگتر شدن حجم کار و گسترش تنوع محصولات دیگر امکان چنین کاری وجود نداشته و این کارخانجات مستلزم خرید یا اجاره انبارهایی تخصصی برای نگهداری از سرمایه های خارج از خط تولیدشان می باشند .

 

مزایای نزدیکی دفتر مرکزی (کارخانه) و انبار


طبیعیست که نزدیکی این انبار به کارخانه اصلی مزایای فراوانی از قبیل کوتاه بودن فاصله و زمان جابجایی اموال میان این دو نقطه ، دسترسی آسانتر عوامل تولید ، واحد حسابداری ، بازرگانی یا مهندسی به آن ، نظارت بیشتر به روند ورود و خروج اموال و حتی رسیدگی به امور امنیتی آن را در پی دارد ، اما با وجود اینکه همه همسایه های یک واحد صنعتی نیز خودشان کارخانه ای مستقل بوده ، اجاره ملک آن ها حتی در صورت امکان پذیر بودن ممکن است اقتصادی نبوده و به اندازه سودی که دپوی این کالاها در بر دارد ، بازدهی نداشته باشد .


با توجه به این توضیحات وجود انباری در منطقه ای اندکی دورتر از اوج تراکم واحدهای صنعتی می تواند راهکار مناسبی برای غلبه بر این مشکل باشد . این نسبت که می توان آن را به سلسله کارخانجات صنعتی موجود در جاده قدیم کرج و شهر قدس تشبیه کرد ، بدین معناست که کارخانجات مذکور می توانند از انبارهای موجود در قلعه حسن خان که هم از نظر قیمتی در وضعیت اقتصادی تری قرار داشته و در عین حال فاصله زیادی هم با آن ها ندارند بهره مند شوند .

 

اجاره انبار در شهر قدس با انبارهای برادران میری


مجموعه انبارهای برادران میری ، به عنوان یکی از مصادیق اجاره انبار در شهر قدس ، با قرار گرفتن در بلوار انقلاب - بلوار مصلی ، عملاً یکی از خوش مسیرترین گزینه های پیش روی افراد یا مجموعه های متقاضی اجاره انبار در این شهر می باشد که با داشتن مسیری بسیار سرراست و مستقیم از بزرگراه فتح در دسترسی ساده و کامل اهالی جنوبی و غربی پایتخت و همچنین همسایگان شرقی خود می باشد .


این مجموعه با داشتن سامانه های امنیتی ، گواهینامه های ایمنی ، کادری مجرب ، زیرساخت های کاربردی ، مدیریتی متعهد و تنوع در سرویس دهی آماده سرویس دهی به مجموعه ها نیازمند اجاره انبار در شهر قدس می باشد . برای کسب اطلاعات به روز با تماس بگیرید .

انبار مسقف : زمانی که سخن از اجاره انبار به میان می آید ، هر فرد یا مجموعه ای به تناسب صنف ، نوع فعالیت تجاری یا محصولی که دپو می کند ساختار مشخصی را به ذهن می آورد .

در همین رابطه فردی که در شرف جمع آوری جهیزیه برای شروع یک زندگی مشترک بوده و یا برعکس به آن پایان داده است ، انباری کانتینری را برای نگهداری موقتی از وسایلش تا موعد یافتن مکانی برای چینش و استفاده از آن ها تعریف می کند ، یک وارد کننده خودرو به یک چاردیواری ولو روباز و خارج از شهر که دارای امنیت بوده و مساحت بزرگی هم داشته باشد راضیست و کاسبی خرده فروش هم که منتظر فرا رسیدن فصلی خاص در فروش ( مانند تابستان ، زمستان یا عید ، بحبوحه بازگشایی مدارس و دانشگاه ها ، ایام مناسبتی مانند روز پدر و مادر و ...) است ، اتاقی کوچک و فاقد امکاناتی چشمگیر اما در دسترس را به عنوان انبار نگهداری از دارایی هایش پنداشته و می پسندد .

 

معیارهای اجاره انبار مسقف


با عنایت به این توضیحات باید گفت که این ماهیت اجناس نگه داشته شده در این اماکن است که شکل مورد قبول انبار از دید مالک یا مستأجر آن را تعریف کرده و بیان می کند که آیا اجاره انبار مسقف برای این فرد لازم است یا خیر!


انباری که دارای سقفی با هر کیفیت و ترکیبی می باشد ، مانع از تابش مستقیم نور خورشید به اجناس نگهداری شده در آن و همچنین بارش برف و باران روی کالاهای مذکور می شود . در همین رابطه هرچه اصول مهندسی در برپایی این سقف بیشتر رعایت شده باشد (مثلاً استفاده از سطوح شیبدار متعدد و متوالی به منظور جذب حداکثری نور روز و عدم گرم شدن بیش از حد در تابستان یا استفاده از سطوح نیم دایره و گنبدی در سقف با کاربردی مشابه) اموال و اجناس صاحب امتیازان انبار در امنیت بیشتری حداقل در برابر تهدیدات جوی قرار دارند .

 


انواع انبارهای مسقف


این در حالیست که در اجاره انبار دارای سقف، این ابنیه به دو نوع کلی پوشیده و سرپوشیده تقسیم می شوند . در مدل های پوشیده ، همانطور که می توان از نامشان فهمید علاوه بر وجود سقفی بر بالای سر اجناس ، دیوارهایی نیز اطراف آن را می پوشانند که دارایی های فرد یا مجموعه مالک را از شر باد ، سرما و گرما ، ورود جانوران موذی و دسترسی غیر قانونی افراد حفظ می نماید .


این در حالیست که در نمونه های سر پوشیده ، تنها سقفی بر روی سر اموال وجود داشته و این مکان در حکم یک سایه بان ، تنها از قرارگیری مستقیم کالاها زیر آسمان بالای سرشان جلوگیری می کنند . بدیهیست که وقتی از چنین سامانه هایی برای حراست از اموال مورد نظرمان استفاده می کنیم ، تابش مایل خورشید یا بارش نزولات آسمانی همراه با باد و بوران که آن ها را در جهت های مختلف روانه می کند می تواند با محصولات برخورد کند ، در نتیجه اینکه استفاده از این ساختار برای حراست از محصولاتی حساس پیشنهاد نمی شود .

 


کدام نوع انبارهای مسقف بهتر است؟


این توضیحات بدین معنا نیست که انبار های پوشیده و سراسر دیوار ، اماکنی مناسب تر برای نگهداری از محصولات فیزیکی هستند . همانطور که گفته شد میزان مطلوبیت را ماهیت کالاها تعریف می کند ؛ در نتیجه اینکه وقتی قصد نگهداری کوتاه و میان مدت از محصولاتی مانند میوه های تازه ، خوراکی هایی مستلزم قرارگیری در معرض باد ، کپسول های گاز ، مواد اشتعال زای نفتی یا موادی شیمیایی که انباشتن آن ها در محیطی دربسته خطرناک است را داریم ، بهره مندی از امکانات یک انبار سرپوشیده یا اجاره انبار مسقف بدون دیوار فکر بهتری به نظر می رسد .

 

اجاره انبار مسقف عمومی


در موارد متعددی پیش می آید که فرد یا مجموعه ای تنها در ایام مشخصی از سال (در حد چند هفته) به دپوکردن محصولات خود نیازمند بوده و اجاره انباری مستقل برای وی به مدت یک سال مقرون بصرفه و کاربردی نیست ، لذا یافتن اماکنی که بتواند برای چندی اجاره نماید بسیار حائز اهمیت می باشد .
بدیهیست که رزومه مجموعه های مذکور به دلیلی اینکه از بخش قابل توجهی از دارایی های این فرد حراست می کنند بسیار مهم می باشد و طبیعیست که این فرد هم تمایل ندارد تا دارایی های خود را به هر سامانه ای بسپارد .


در چنین شرایطی استفاده از انبارهای عمومی مجموعه هایی مثل انبارهای برادران میری از جمله اصلی ترین پیشنهاداتیست که پیش پای این افراد قرار می گیرد ، یعنی مکانی برای ذخیره کردن کالاهای ارزنده در مکانی امن نزد تشکلی با سابقه مشخص و حسن نیت ثابت شده بواسطه داشتن مجوزهای گوناگون از مراجع ذیصلاح .


در چنین شرایطی اجاره انبار مسقف عمومی این امکان را برای این افراد به وجود می آورد که بدون صرف هزینه های زیاد بتوانند از محصولات خود در محیطی ایده آل مواظبت کرده و با کسب اطمینان از جوانب ایمنی آن ها دغدغه ای از این بابت نداشته باشند.

 

 

انبار سوله در اطراف تهران : بسیاری از صنایعی که خروجی خط تولید آن ها را در قالب محصولات فیزیکی در زندگیمان میبینیم
• به منظور نگهداری از مواد خام ،
• دپوی محصولات نیمه ساخته ای که مستلزم انتقال به کارخانه دیگری برای پذیرش تغییرات می باشند و یا
• به صورت کامل تولید گشته و آماده فروش هستند ،
به انبارهایی بزرگ نیاز دارند .


با صرف نظر از محصولات دارویی یا غذایی که روند نگهداری ، فرآوری و عرضه از آن ها متفاوت بوده و نیازمند انبارهای یخچال دار یا دارای ویژگی های ساختاری منحصر بفردی هستند ، اکثر قریب به اتفاق سخت افزارهایی که از آن ها استفاده می کنیم بخشی از عمر خود را در یک انبار – به طور ویژه سوله – گذرانده اند .


مواد اولیه گوشی تلفن همراه شما ممکن است روزی در انبارهای کره جنوبی یا ژاپن نگه داری شده باشد ، لپ تاپ آمریکاییتان از لحظه تولید تا رسیدن به دست شما در چند نوبت در انبارهای مختلف نگه داشته شده است ، یخچالی ایرانی که از آن استفاده می کنید پس از تولید به مدت چند روز در انبار یک فروشنده قرار داشته است ، بدنه خودرویی چینی که همینک سوار می شوید پیش از دربرگرفتن سامانه های مختلف خود در یک انبار روزباز نگه داشته می شده و یا البسه ترکی که در حال حاضر به تن دارید روزی در قالب طاقه های پارچه در انبارهای این کشور نگهداری می شده اند .


با گذر از این توضیحات و توجه به اینکه سوله ها نقطه مشترک تولید و پخش این محصولات می باشند ، چرا دسترسی به این مکان تا بدین اندازه مهم است ؟

 

سوله و کاربرد های صنعتی آن


می دانیم که این ابنیه عموماً صنعتی که گاهی از آن ها در کسوت سالن های ورزشی ، غرفه های فروش میوه و سبزیجات ، پارکینگ یا تعمیرگاه های بزرگ ، آشیانه هواپیما و... مورد استفاده قرار می گیرد ؛ سازه هایی با سقف بلند هشتی شکل یا گنبدی ، دارای چارچوب درب بزرگ (اغلب بیش از یک درب) ، ساخته شده با استانداردهای منطبق با صرفه جویی در مصرف انرژی (به طور مثال نحوه جذب نور در تابستان یا تهویه مطبوع ) و دارای برق سه فاز هستند که مقدمات نصب ماشین آلات صنعتی را در خود به وجود آورده اند .


عموم صنعتگران با عنایت به این ویژگی ها در کنار اینکه کف این سازه های یک طبقه به واسطه بتنی سرسخت و مقاوم پایه ریزی شده است ، ماشین افزارهای خود را به این مکان انتقال داده و بدون ایجاد مزاحمت برای شهروندان عادی به ساخت و ساز محصولات خود مشغولند .


استفاده از سوله به عنوان انبار


اگرچه این شرایط سبب می شوند تا انجام فعالیت های صنعتی در سوله با کیفیت بالایی انجام پذیرد ، اما این نوع سازه ها صرفاً به منظور در برگرفتن یک خط تولید ساخته نشده و قابلیت های دیگری نیز همچون نگهداری از محصولات را دارند .


وجود عواملی مانند همین سقف بلند که سبب می شد تا بتوانیم محصولات مختلف را در قفسه هایی چند طبقه نگهداری کنیم ، درب های بزرگ ، وجود جرثقیل سقفی ، امکان تردد لیفت تراک ، امکان انباشتن محصولاتی حجیم و سنگین در کنار باراندازهای تخلیه یا بارگیری کالاها از جمله عواملی بودند که به سرعت این چراغ را در ذهن صنعتگران خلاق روشن کردند که می توانند از این چاردیواری استفاده های دیگری نیز کرده و به عنوان انبار مورد استفاده قرار گیرند .

 

انبار سوله در اطراف تهران


با برشمردن مزایای استفاده از یک سوله به عنوان انبار می بینیم که وجود این سازه ها برای کسب و کارهایی که خارج از پایتخت مشغول فعالیت بوده و نیازمندند تا اموالشان (چه به صورت مصرفی و چه به صورت آماده فروش) در نزدیکی آنان نگهداری شود مهم است.


در همین رابطه مجموعه انبارهای برادران میری با قرارگیری در شهر قدس ، با داشتن سوله هایی در ابعاد مختلف آماده است تا هدف متقاضیان را از اجاره انبار برآورده کرده و بدین ترتیب در کنار ارائه خدمات انبارداری ، این اجناس را در فضایی ایمن بیمه نماید .


درنهایت گفتنیست که انبار سوله در اطراف تهران به ویژه برای مجموعه هایی که در جنوب و غرب شهر تهران ، جاده قدیم کرج ، شهرک های صنعتی این محدوده و خود ناحیه قلعه حسن خان فعّال هستند می تواند فرصتی استثنائی برای گسترش کسب و کارشان بواسطه افزایش میزان تولید یا وارداتشان به وجود آورد.

 

اجاره انبار وسایل اداری و شرکت : نمی توان به طور دقیق گفت که این نوع امور جاری در شرکت هاست که سبب شده است تا همه آن ها از وسایل و ابزار مشابهی استفاده کنند یا برعکس ، این استفاده کلیشه ای از سخت افزارهایی ثابت و همیشگی در قالب ادارات و شرکت هاست که سبب شده است تا روند کاری بسیاری از آن ها در چارچوبی شبیه به یکدیگر تعریف شود !

 

وسایل اداری


هر آنچه که هست ، به خوبی می دانیم که شرکت های خصوصی ، سازمان های مستقل و ادارات دولتی از پدیده های فیزیکی مشابهی در کار خود استفاده می کنند که با وجود تنوع در ابعاد ، تعداد ، توانایی ، قیمت ، زیبایی و بازدهی های مختلف ، تقریباً اموری مشابه را محقق کرده و بدین ترتیب به یک کسب و کار ، شکل یک شرکت یا شخصیتی حقوقی معنا و اعتبار می بخشد .


در همین اثنا ، شاید بتوان کامپیوترها و همه ماتعلقات آن از جمله پرینتر ، اسکنر ، پلاتر و ... ، تلفن ، فکس ، سخت افزارهای شبکه و اتصال همه کاربران به منبع اطلاعاتی مشترک ، میز و صندلی های ایشان ، پارتیشن های متحرک ، وسایل برودتی و گرمایشی غیر ثابت ، وسایل موجود در آشپزخانه یا سرویس های بهداشتی ، اقلام تزئینی و جمله نگاره های تبلیغاتی یا انگیزشی موجود در یک شرکت را پکیجی از وسایل اداری مذکور بدانیم.

عوامل موثر در جابجایی وسایل شرکت


با در نظر گرفتن این محصولات ، گاهی اتفاقاتی روی می دهد که به فراخور آن ها نیازمند تغییر مکان این محصولات هستیم .


تغییر مکان خود شرکت و قرارگیری در شرف اسباب کشی ، ورشکستی یا توقف فعالیت ها به مدتی نامعلوم که به تحویل دفتر شرکت منجر شده است ، کاهش تعداد کارکنان که به تغییر چینش دفتر و لزوم نگهداری از وسایل بلااستفاده منجر شده است ، اعمال تغییرات یا تعمیراتی اساسی روی دفتر یا ساختمان آن که مستلزم تخلیه کامل می باشد و همچنین نگهداری از بخشی از دارایی های مجموعه که دفتر کار کشش یا امنیت لازم برای حفظ آن ها را ندارد از جمله مهمترین دلایلیست که سبب می شود تا مجموعه ای در فکر اجاره انبار وسایل اداری و شرکت افتد .

اجاره انبار ، عملی در راستای رفع نیازهای مجموعه های بزرگ


از آنجایی که هر خواننده ای با ظّن و تفکرات خود مطالبی را تصویر سازی می کند ، ممکن است بگوید چند میز وصندلی یا کامپیوتر نیاز به اجاره انبار نداشته و حتی می توان برای مدتی از آن ها در خانه نیز نگهداری کرد . این حرف ادعای اشتباهی نیست ! چرا که شرکت های کوچک و نوپا با تعداد پرسنلی انگشت شمار از همین روش نیز تبعیت کرده و می توانند با پخش کردن لوازم خود در چند انباری شخصی از آن ها حراست کنند ، اما زمانی که از شرکتی غول پیکر با ده ها کارمند سخن می گوییم ، لزوم اجاره انبار وسایل اداری و شرکت بیشتر درک پذیر می شود .


با توجه به توضیحات فوق می توان اذعان داشت که نگهداری از وسایل یک موسسه یا مجموعه (از جمله ماشین آلات اداری ، میز و صندلی ها و حتی اوراق و پرونده ها ) امر خطیری بوده که سهل انگاری در آن به ضایع شدن بخشی از سرمایه شرکت منجر می شود . بدیهیست که وقتی محصولی را انبار می کنیم ، قصد استفاده مجدد از آن را داریم ، کمااینکه اگر چنین نبود آن را فروخته یا دور می انداختیم . پس در پی اجاره انبار وسایل اداری و شرکت به دنبال این هستیم که تا زمان استفاده مجدد از آن ها ، این محصولات را در حالتی ایده آل حفظ کنیم .

 

اجاره انبار وسایل اداری و شرکت


طبیعیست که نحوه نگهداری از این محصولات مشابه یکدیگر نبوده و به طور مثال سازوکاری که در حفظ یک میز کنفرانس باید اتخاذ کرد ، با نحوه دپو کردن نگاره های کاغذی و زونکن ها متفاوت است ، در نتیجه اینکه چنانچه خودمان مجال یا توانایی انجام این کار را نداشته باشیم ، می توانیم این وظیفه را به سامانه های متخصصی مانند مجموعه انبارهای برادران میری سپرده تا با تکیه بر سال ها تجربه و زیرساخت های حرفه ای خود ، به نگهداری از این محصولات بپردازند .


این در حالیست که در اجاره انبار وسایل اداری و شرکت ، برخلاف روش های انبارداری مرسوم که با چینش دقیق و اصولی امکان دسترسی به هر وسیله در هر لحظه ممکن می باشد ، اینجا هدف تنها حفظ محصولات است که با چینش قاعده مند اما فشرده آن ها می توان به این هدف دست یافت . نیاز به توضیح اضافه نیست که بدین واسطه فضای مورد نیاز نیز کوچکتر شده و عملاً کارفرمایان هزینه کمتری را به نسبت انبارداری های مرسوم و رایج پرداخت می کنند .

Main Menu

Main Menu

Main Menu