اجاره انبار در تهران

اجاره انبار در تهران

اجاره انبار در کرج : زمانی که به بررسی قطب های صنعتی و تولیدی کشور نگاه می کنیم ، نقاط زیادی در سراسر آن خودنمایی می کنند که بی تردید آزادراه و جاده های منتهی به کرج (به ویژه تهران - کرج) یکی از این نواحی می باشد .


وجود شهرک های صنعتی متعدد ، کارخانجات برندهای مطرح کشور در حوزه های مختلف ، کارگاه های کوچک و بزرگ و انواع انبارهای صنعتی در این منطقه سبب شده است تا نواحی صنعتی حومه کرج نقش شاخصی در تولیدات ملی ایفا کرده و بدین ترتیب شاهد به گردش در آمدن چرخه ای صنعتی در این محدوده باشیم .


اجاره انبار در کرج


زمانی که منطقه ای به یک قطب صنعتی تبدیل می شود ، بسیاری از تولیدکنندگان کشور نیز سود خود را در حضور در این مراکز یا توسعه کسب و کار خود در آنجا می بینند . بدیهیست که وقتی افرادی در چنین جایگاهی قرار می گیرند ، علاوه بر اعتباری که بواسطه قرارگیری در کنار بزرگان یک حوزه صنعتی به دست می آورند ، استفاده از زیرساخت هایی که مدت ها قبل امتحان خود را پس داده است نیز برایشان دلپذیرتر می شود .


وجود مسیرهایی مناسب خودروهای سنگین ، نزدیکی به پایانه های ترابری مانند دو فرودگاه پایتخت ، دسترسی آسان به آزادراه های سراسری کشور و نزدیکی به منابع انسانی (نیروی کار) تهرانی ، کرجی و اهالی همه شهرک ها و شهرستان های مجاور آن ها از جمله عللیست که سبب می شود که ملک های تجاری این ناحیه تا بدین حد ارزنده بوده و قرارگیری در آن در چشم بسیاری از صنعتگران و تجار هدف بزرگی لحاظ شود .

 

بزرگراه فتح ، مجموعه‌ای از کارخانجات صنعتی


فتح یا جاده قدیم کرج ، به عنوان یکی از راه‌های مواصلاتی تهران و استان البرز ، بزرگراهی در جنوب غرب تهران است که به عنوان یکی از قدیمی ترین مسیرهای خروجی تهران به سمت استان های غربی خود ، از دیرباز محل استقرار شرکت‌های سرشناسی در سطح ملی بوده که از مهمترین آن ها می توان به شرکت کفش ملی ، صنایع شیر ایران و و پاكسان اشاره کرد .


این مسیر پر اهمیت که از بزرگراه آیت الله سعیدی شروع شده و به واسطه دو پل کاروانسرای سنگی 1 و 2 به آزادراه تهران-کرج و بزرگراه شهید همدانی می رسد ، در طول خود با داشتن تقاطع با بزرگراه آزادگان ، بلوارهای ایران خودرو ، کرمان خودرو ، خلیج فارس و انقلاب در کنار میدان شیر پاستوریزه و همچنین سه ‌راه شهریار مسیر اصلی دستیابی به بسیاری از کارخانجات صنعتی بوده که همین مساله اهمیت آن را دوچندان می کند .


بدیهیست که هریک از واحدهای مذکور به منظور ذخیره مواد اولیه ، نگهداری از محصولات در شرف ساخت ، محصولات آماده یا در حال ارسال نیاز به فضایی برای ذخیره سازی آن ها - اجاره انبار در کرج - دارند . با بررسی وضعیت ذخیره سازی محصولات گوناگون شاهد این هستیم که بیشتر این مجموعه ها مواد و محصولات مورد نظر را در فضایی داخل خود کارخانه نگه می دارند ، این در حالیست که گاهی سطح سفارشات آنچنان زیاد شده و یا به دلایلی نظیر عدم ارسال تولیدات انبار مجموعه آنچنان پر می شود که دیگر فضایی برای ذخیره کردن آن ها وجود ندارد .


به همین دلیل یافتن انباری در نزدیکی این سامانه اهمیت زیادی یافته و وجود مکانی استاندارد ، ایمن و دارای گواهینامه های لازم از سوی مراجع ذیصلاح (شهرداری ، آتش نشانی ، گمرک و ... ) می تواند بار سنگینی از روی دوش این مجموعه ها بردارد .


مجموعه انبارهای برادران میری


می دانیم که انبارها به طور کلی اماکنی برای ذخیره کالاهای فیزیکی می باشند ، اما همین کالاهای فیزیکی نیز دارای تنوع و تفاوت های ساختاری فراوانی هستند که به ایجاد تفاوت در این محیط ها ، نوع تقسیم بندی آن ها ، روش چینش محصولات و کیفیت نگهداری از هریک از آن ‌ها منجر می شود .


با توجه به این توضیحات اجاره انبار کالاهای آماده فروش ، مواد در جریان تولید و محصولات در شرف فروش از جمله مهمترین علل در اختیار گرفتن این اماکن می باشند.
در همین رابطه مجموعه انبارهای برادران میری با قرار گرفتن در شهر قدس (بلوار مصلی) به عنوان مرکزی در نزدیکی بزرگراه فتح ، مأمنی ایمن برای نگهداری از محصولات فوق بوده و بدین ترتیب آماده نگهداری از وسایل شما می باشد .


به همین منظور برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اجاره انبار در کرج با ما در ارتباط باشید !

انبار اشتراکی

انبار اشتراکی : در این یادداشت قصد داریم تا در خصوص انبارهای اشتراکی مطالبی را تقدیم حضورتان کنیم ، اما پیش از آن آشنایی با لجستیک مشارکتی با یک مثال ساده خالی از لطف نمی باشد .
فرض کنید در یک مهمانی خانوادگی قصد چینش سفره غذا را داریم . در همین رابطه ادوات غذاخوری مانند ظرف های خالی غذا ، قاشق و چنگال یا لیوان ها ، ظرف های غذا ، دیس های پر از مخلفات ، ظروف پیش غذا یا دسر از جمله پدیده هایی هستند که باید بر سر سفره منتقل شوند .


با توجه به اینکه چند نفر وظیفه انجام این کار را بر عهده دارند ، هریک از این افراد هم می توانند به صورت تک به تک به داخل آشپزخانه رفته و محصولات مورد نظر را شخصاً بر سر سفره بیاورند و هم می توانند با پذیرش بخشی از کار (مثلاً فقط چینش یا آوردن از درب آشپزخانه تا کنار سفره) با دست به دست کردن ادوات مذکور به تسریع و افزایش کیفیت این کار کمک کنند .


بدیهیست که در این مثال زمانی که کاری به فرد مشخصی واگذار می شود علاوه بر مشخص بودن مسئول انجام آن ، هرکس به وظیفه خود عادت کرده ، با سرعت و مهارت بیشتری آن را انجام می دهد و نهایتاً میزان خستگی هر عامل انسانی نیز کاهش می‌یابد .


لجستیک مشارکتی


با بازگشت به مباحث حمل و نقل و جایگذاری یا مدیریت جریان محصولات مختلف به این ایده می رسیم که به جای اینکه یک مجموعه کالایی را با استفاده از پتانسیل خود به نقطه دیگری جابجا کند ، می تواند با تقسیم بندی کارها – همانند چینش سفره – هر قسمت از کار را به مجموعه ای مجزا سپرده و بدین ترتیب کار را به نحوی ایده آل تر انجام دهد .


در این تقسیم بندی کار که به سه بخش کلی تقسیم می شود در


قسمت یک : لجستیک طرف اول (PL 1)


واردکنندگان ، صادرکنندگان، عمده یا خرده فروش ، توزیع‌ کننده و یا حتی خانواده هایی که قصد جابجایی محصولی را از یک نقطه به نقطه دیگری دارند در زمره اعضاء و مصادیق طرف اول این معادله قرار می گیرند .قسمت دوم : لجستیک طرف دوم (2PL)


در قسمت دوم ترابری اهمیت ویژه ای دارد . در این بخش که مالکیت وسیله نقلیه حرف اول را می زند ، در اختیار داشتن یک عامل برای جابجایی محصولات (مثلاً یک دستگاه وانت یا چارتر کردن صندلی های یک هواپیما) لازم بوده و به اهداف مرحله قبل جامه عمل می پوشاند .

 

قسمت سوم : لجستیک طرف سوم ( 3PL)


در این بخش که مجموعه انبارهای برادران میری نیز در آن جای می‌گیرد ، فرد یا مجموعه هایی با داشتن ظرفیت و امکانات کافی برای نگهداری از محصولات کارفرمایان و حراست از آن ها تا موعد مصرف یا فروش وظیفه حراست از آن ها را بر عهده گرفته و مجموعه های مشتری نیز با کمک دارایی‌های فیزیکی ، نیروی کار و تکنولوژی این مجموعه ها ، بخش یا کل امور لجستیکی خود را به آنان می سپارند .

 

انبار اشتراکی


با دانستن کلیاتی از لجستیک مشارکتی اینک نوبت به شرح مفهوم انبار اشتراکی می رسد . در اشتراکی شدن امور اجاره انبار ، همانطور که در مثال مقدمه و مباحث لجستیکی این عمل گفته شد ، مجموعه مادر همه کارها را به خودی خود انجام نداده و بخشی از آن را به کارگزار که نوعی شراکت با وی برقرار کرده است می سپارد .


مسأله قابل توجه در اینجا فقدان دانش و تجربه لازم از سوی کارفرما یا عدم تمایل وی به گماردن نیروی های انسانی خود برای رسیدگی به این محصولات می باشد.

 

انبار داری اشتراکی به عنوان روشی ارزان تر از انبارداری اختصاصی ، راهکاریست که در آن محصولات شرکت مورد نظر به جای اینکه توسط افرادی که تنها به امور این مجموعه رسیدگی کنند ، توسط کارمندانی بررسی می شوند که توامان به نگهداری ، آمارگیری ، بسته بندی و افزایش ارزش افزوده مجموعه های دیگری نیز می پردازد .


به عبارت ساده تر شما کارمندی دارید که علاوه بر انجام اوامر شما ، به بررسی و سر و شکل دادن به چند انبار دیگر نیز مشغول است .


بدیهیست که چنین انباری برای کسب و کارهاییبا حجم کالا و سرمایه متوسط و فصلی مناسب بوده و بدین ترتیب علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها ، به واسطه برون سپاری یک امر مهم به متخصصین و کارشناسان آن با خروجی ایده آلی نیز خودنمایی می کند .

اجاره انبار در شهر قدس : با شناسایی شهرک های صنعتی و نقاطی در اطراف پایتخت که حضور گروه های صنعتی در آن پر رنگ تر است ، نواحی غربی و جنوبی آن را بخش هایی با تمرکز بالاتر جمعیت صنعتگر تهران می بینیم . در همین رابطه با پیشرفت روز افزون صنایع مختلف که گسترش کسب و کار خود را در گرو گسترش فضای دردسترس و تحت پوشش خود می دیدند ، فضای خالی دو شهر تهران و کرج به جایگاه مناسبی برای برپایی این مشاغل تبدیل شده و مویرگ هایی هم که از این شاهرگ به طرفین کشیده می شد ، سبب می گشت تا حرارت طراحی و تولید محصولات داخلی به عمق زمین های ارزان و بلااستفاده اطراف این راه پرتردد کشیده شده و بدین ترتیب افراد بیشتری امکان برپایی کسب و کار صنعتی خود را فراهم آورند .


در همین رابطه شهر قدس (قلعه حسن خان) نیز به عنوان شهرستانی که رد تمدن هایی چند صدساله در آن دیده می شود ، با قرار گرفتن در زمره اراضی فوق الذکر ، یکی از مناطقی بود که پذیرای صنعتگران متعددی از تهران ، کرج و صدالبته خود این شهر بوده و با توجه به محل قرارگیری آن – نزدیکی به آزادراه های سراسری و فرودگاه مهرآباد – نقش پررنگی در اصنعت و اقتصاد استان تهران یافت .

 

موقعیت جغرافیایی قلعه حسن خان


اگرچه نقشه قلعه حسن خان به خوبی محدوده این شهر را نشان می دهد ، اما به صورت عینی تر زمانی که بزرگراه فتح را به سمت کرج می پیماییم ، سمت چپ این مسیر از تقاطع بلوار کرمان خودرو تا محل تلاقی آن با بزرگراه شهید لشکری ، پیش از رسیدن به گرمدره مرزهای شمالی این شهرستان می باشد . در ادامه گفتنیست که در امتداد بلوار کرمان خودرویی که بدان اشاره شد ، جاده شهریار را داریم که با پیچشی تقریباً نود درجه ای مرزهای شرقی و جنوبی شهر قدس را مشخص می کند .

 

می دانیم که هر کارخانه ای که در این محدوده مشغول به انجام فعالیت های پویایی بوده و به صورت مستمر و مفید به واردات ، تولید یا صادرات مشغول است ، نیازمند ذخیره کردن مواد اولیه ، محصولات در حال ساخت و کالاهای آماده مصرف توسط خریداران نهایی می باشد .


در همین رابطه مجموعه های فراوانی بخشی از محوطه تحت اختیار خود را به عنوان انبار استفاده کرده و به انباشتن این محصولات می پردازند . این در حالیست که با بزرگتر شدن حجم کار و گسترش تنوع محصولات دیگر امکان چنین کاری وجود نداشته و این کارخانجات مستلزم خرید یا اجاره انبارهایی تخصصی برای نگهداری از سرمایه های خارج از خط تولیدشان می باشند .

 

مزایای نزدیکی دفتر مرکزی (کارخانه) و انبار


طبیعیست که نزدیکی این انبار به کارخانه اصلی مزایای فراوانی از قبیل کوتاه بودن فاصله و زمان جابجایی اموال میان این دو نقطه ، دسترسی آسانتر عوامل تولید ، واحد حسابداری ، بازرگانی یا مهندسی به آن ، نظارت بیشتر به روند ورود و خروج اموال و حتی رسیدگی به امور امنیتی آن را در پی دارد ، اما با وجود اینکه همه همسایه های یک واحد صنعتی نیز خودشان کارخانه ای مستقل بوده ، اجاره ملک آن ها حتی در صورت امکان پذیر بودن ممکن است اقتصادی نبوده و به اندازه سودی که دپوی این کالاها در بر دارد ، بازدهی نداشته باشد .


با توجه به این توضیحات وجود انباری در منطقه ای اندکی دورتر از اوج تراکم واحدهای صنعتی می تواند راهکار مناسبی برای غلبه بر این مشکل باشد . این نسبت که می توان آن را به سلسله کارخانجات صنعتی موجود در جاده قدیم کرج و شهر قدس تشبیه کرد ، بدین معناست که کارخانجات مذکور می توانند از انبارهای موجود در قلعه حسن خان که هم از نظر قیمتی در وضعیت اقتصادی تری قرار داشته و در عین حال فاصله زیادی هم با آن ها ندارند بهره مند شوند .

 

اجاره انبار در شهر قدس با انبارهای برادران میری


مجموعه انبارهای برادران میری ، به عنوان یکی از مصادیق اجاره انبار در شهر قدس ، با قرار گرفتن در بلوار انقلاب - بلوار مصلی ، عملاً یکی از خوش مسیرترین گزینه های پیش روی افراد یا مجموعه های متقاضی اجاره انبار در این شهر می باشد که با داشتن مسیری بسیار سرراست و مستقیم از بزرگراه فتح در دسترسی ساده و کامل اهالی جنوبی و غربی پایتخت و همچنین همسایگان شرقی خود می باشد .


این مجموعه با داشتن سامانه های امنیتی ، گواهینامه های ایمنی ، کادری مجرب ، زیرساخت های کاربردی ، مدیریتی متعهد و تنوع در سرویس دهی آماده سرویس دهی به مجموعه ها نیازمند اجاره انبار در شهر قدس می باشد . برای کسب اطلاعات به روز با تماس بگیرید .

اجاره انبار محدوده تهران : پیش از رسیدگی به مبحث اجاره انبار محدوده تهران ، خالی از لطف نیست که بار دیگر این سوال را از خود بپرسیم که به چه منظور انباری را اجاره و رهن کرده یا می خریم ؟


طبیعیست که این رویداد به منظور محافظت از محصولات آماده فروش ، کالاهای در شرف انتقال به خط تولیدی دیگر یا مواد اولیه با ارزش اتفاق می افتد . حال چنانچه اندکی افق دیدمان را بازتر کنیم و یک لایه عقبتر را نیز ببینیم ، به این نکته می رسیم که انبار کردن یک محصول فروشی ، در حقیقت به دلیل کسب سودی بیشتر می باشد .


بدیهیست زمانی که شما فقط به اندازه دفتر یا مغازه خود جنسی برای فروش دارید ، تنها به همان میزان فرصت فروش داشته ، قدرت مانور روی افزایش تنوع محصولاتتان را ندارید ، کالاهای پرطرفدار پشتوانه ای نداشته و با اتمامشان سود بالقوه ای که می‌توانست به دست آید ضایع می شود . در ادامه این فرد یا مجموعه نیز ملزم به پر کردن سریع و مستمر دکان ، مغازه یا شوروم خود بوده که این کار امری وقتگیر ، چالشی ، خسته کننده و هزینه زا می باشد .

 

پیامدهای منفی فقدان انبار برای یک کسب و کار


• فقدان یک انبار و پرکردن مستمر یک مغازه به این دلیل وقتگیر است که می شد به جای چند بار مراجعه برای تهیه یا تولید کالای مورد نظر و اتلاف زمان ، تنها یک مرتبه به این کار پرداخته شده و محصولات مورد نظر در انبار نگهداری شوند .


• فقدان یک انبار از این نظر چالشیست که از وجود کالای صورت گرفته شده به طور کامل مطمئن نیستید ! به عنوان مثال روی نمونه ای که در یک مغازه وجود دارد تعدادی را فروخته اید ، حال اینکه از رساندن به موقع آن توسط تولیدکننده داخلی (خط تولید خود مجموعه) یا امکان واردات راحت و بی دردسر آن به داخل کشور به طور قطع اطمینان ندارید .
این در حالیست که وجود یک انبار سبب می شود تا با ذخیره این محصولات پیش از فروش در انبار از وجود آن ها خاطر جمع باشید و نه اینکه با دریافت سفارش به فکر تهیه و تحویل بلافاصله آن به مشتری بیافتید .

 

• فقدان انبار به این دلیل خسته کننده است که افراد مشغول در یک مجموعه ملزم به دوباره کاری های بی پایان هستند . فرض کنید یک بنکدار یا واسطه بین دو نفر به فروش محصولی خاص می پردازد . بدیهیست که چنانچه به انبار فروشنده دسترسی داشت امر آمارگیری ، جمع کردن یک فاکتور ، بسته و بندی و ارسال آسان تر بوده و کار با خطا و آزردگی های کمتری پیش می رفت .


• اگرچه شاید به نظر برسد که اجاره انبار از فقدان آن هزینه بیشتری در بر دارد ، اما فراموش نکنید که این کار به کاهش برخی مخارج ریز اما پرتعداد می انجامد .فرض کنید در مورد قبل به ازای هربار آمد و رفت پیک یا ماشین حمل کالا مجبور به پرداخت کرایه ای جداگانه باشیم ، رقمی که در یک روز ممکن است به چند بار هم برسد .
طبیعتاً اجاره انبار محدوده تهران و یا سایر نواحی در چنین شرایطی سبب می شود تا تنها یک هزینه برای انتقال و جابجایی پرداخته شده و علاوه بر مختصر شدن حساب ها ، بتوان از تخفیفی در این کار نیز بهره مند شد .


در ادامه لازم به ذکر است که ما تنها به یک بُعد از اجاره انبار محدوده تهران پرداختیم و فقدان این مکان پیامدهای نامطلوب واضح و پرضررتری از این موارد نیز دارد .

 

اجاره انبار محدوده تهران


با بازگشت به بحث اجاره انبار محدوده تهران باید گفت که وجود یک انبار تا جایی سودمند است که بتوانیم بر روی سود فروش محصولاتی که در آن نگه می داریم حساب باز کرده و مبلغ قابل توجهی را به ما بازگرداند . در همین راستا چنانچه هزینه های اجاره انبار آنچنان بالا و سنگین برود که دغدغه پرداخت اجاره بهای آن را نیز بیابیم ، بدیهیست که از سود ما کم شده و لزوم به خدمت گرفتن خود را زیر سوال می برد .


در همین رابطه از آنجایی که در اختیار گرفتن این اماکن با هزینه ای کمتر می تواند شرایط مالی یا سودآوری را بهبود بخشد ، اجاره انباری ارزان قیمت تر می تواند راه حل مناسبی باشد .با وجود جهش نامطلوبی که بازار مسکن پایتخت و برخی دیگر از کلانشهرها داشته و اجاره بهای یک ملک ، یک شبه دو برابر شده است ، طبیعیست که یافتن انباری ارزان قیمت تا چه حد می تواند به کنترل این رویه کمک کند .
مجموعه انبارهای برادران میری به عنوان مصداقی برای اجاره انبار محدوده تهران ، فضایی با تنوع در ابعاد و کاربری با قیمتی مناسب است که توانایی سرویس دهی به متقاضیان حاضر در نواحی جنوبی و غربی پایتخت را دارد .


به همین منظور چنانچه در پی کسب اطلاعات دقیق و به روزتری هستید می تواندی با ما تماس حاصل فرمایید .

 

 

انبار سوله در اطراف تهران : بسیاری از صنایعی که خروجی خط تولید آن ها را در قالب محصولات فیزیکی در زندگیمان میبینیم
• به منظور نگهداری از مواد خام ،
• دپوی محصولات نیمه ساخته ای که مستلزم انتقال به کارخانه دیگری برای پذیرش تغییرات می باشند و یا
• به صورت کامل تولید گشته و آماده فروش هستند ،
به انبارهایی بزرگ نیاز دارند .


با صرف نظر از محصولات دارویی یا غذایی که روند نگهداری ، فرآوری و عرضه از آن ها متفاوت بوده و نیازمند انبارهای یخچال دار یا دارای ویژگی های ساختاری منحصر بفردی هستند ، اکثر قریب به اتفاق سخت افزارهایی که از آن ها استفاده می کنیم بخشی از عمر خود را در یک انبار – به طور ویژه سوله – گذرانده اند .


مواد اولیه گوشی تلفن همراه شما ممکن است روزی در انبارهای کره جنوبی یا ژاپن نگه داری شده باشد ، لپ تاپ آمریکاییتان از لحظه تولید تا رسیدن به دست شما در چند نوبت در انبارهای مختلف نگه داشته شده است ، یخچالی ایرانی که از آن استفاده می کنید پس از تولید به مدت چند روز در انبار یک فروشنده قرار داشته است ، بدنه خودرویی چینی که همینک سوار می شوید پیش از دربرگرفتن سامانه های مختلف خود در یک انبار روزباز نگه داشته می شده و یا البسه ترکی که در حال حاضر به تن دارید روزی در قالب طاقه های پارچه در انبارهای این کشور نگهداری می شده اند .


با گذر از این توضیحات و توجه به اینکه سوله ها نقطه مشترک تولید و پخش این محصولات می باشند ، چرا دسترسی به این مکان تا بدین اندازه مهم است ؟

 

سوله و کاربرد های صنعتی آن


می دانیم که این ابنیه عموماً صنعتی که گاهی از آن ها در کسوت سالن های ورزشی ، غرفه های فروش میوه و سبزیجات ، پارکینگ یا تعمیرگاه های بزرگ ، آشیانه هواپیما و... مورد استفاده قرار می گیرد ؛ سازه هایی با سقف بلند هشتی شکل یا گنبدی ، دارای چارچوب درب بزرگ (اغلب بیش از یک درب) ، ساخته شده با استانداردهای منطبق با صرفه جویی در مصرف انرژی (به طور مثال نحوه جذب نور در تابستان یا تهویه مطبوع ) و دارای برق سه فاز هستند که مقدمات نصب ماشین آلات صنعتی را در خود به وجود آورده اند .


عموم صنعتگران با عنایت به این ویژگی ها در کنار اینکه کف این سازه های یک طبقه به واسطه بتنی سرسخت و مقاوم پایه ریزی شده است ، ماشین افزارهای خود را به این مکان انتقال داده و بدون ایجاد مزاحمت برای شهروندان عادی به ساخت و ساز محصولات خود مشغولند .


استفاده از سوله به عنوان انبار


اگرچه این شرایط سبب می شوند تا انجام فعالیت های صنعتی در سوله با کیفیت بالایی انجام پذیرد ، اما این نوع سازه ها صرفاً به منظور در برگرفتن یک خط تولید ساخته نشده و قابلیت های دیگری نیز همچون نگهداری از محصولات را دارند .


وجود عواملی مانند همین سقف بلند که سبب می شد تا بتوانیم محصولات مختلف را در قفسه هایی چند طبقه نگهداری کنیم ، درب های بزرگ ، وجود جرثقیل سقفی ، امکان تردد لیفت تراک ، امکان انباشتن محصولاتی حجیم و سنگین در کنار باراندازهای تخلیه یا بارگیری کالاها از جمله عواملی بودند که به سرعت این چراغ را در ذهن صنعتگران خلاق روشن کردند که می توانند از این چاردیواری استفاده های دیگری نیز کرده و به عنوان انبار مورد استفاده قرار گیرند .

 

انبار سوله در اطراف تهران


با برشمردن مزایای استفاده از یک سوله به عنوان انبار می بینیم که وجود این سازه ها برای کسب و کارهایی که خارج از پایتخت مشغول فعالیت بوده و نیازمندند تا اموالشان (چه به صورت مصرفی و چه به صورت آماده فروش) در نزدیکی آنان نگهداری شود مهم است.


در همین رابطه مجموعه انبارهای برادران میری با قرارگیری در شهر قدس ، با داشتن سوله هایی در ابعاد مختلف آماده است تا هدف متقاضیان را از اجاره انبار برآورده کرده و بدین ترتیب در کنار ارائه خدمات انبارداری ، این اجناس را در فضایی ایمن بیمه نماید .


درنهایت گفتنیست که انبار سوله در اطراف تهران به ویژه برای مجموعه هایی که در جنوب و غرب شهر تهران ، جاده قدیم کرج ، شهرک های صنعتی این محدوده و خود ناحیه قلعه حسن خان فعّال هستند می تواند فرصتی استثنائی برای گسترش کسب و کارشان بواسطه افزایش میزان تولید یا وارداتشان به وجود آورد.

Main Menu

Main Menu

Main Menu