اجاره انبار در تهران

اجاره انبار در تهران

اجاره انبار در جاده شهریار : با بررسی راه ها و شریان های اصلی کشورمان که میان شهرهای مختلف وجود دارند، بعضی از آن‌ها را بواسطه مراکز یا اماکنی که در مجاورتشان به وجود آمده اند مهم و کاربردی تر از مسیرهای مجاور یا دارای مبدأ و مقصدی یکسان با آن‌ها می‌یابیم . در همین رابطه جاده شهریار به عنوان یکی از مسیرهای غربی تهران دارای چنین شرایطیست که در ادامه بیشتر به آن و اهمیت اجاره انبار در جاده شهریار خواهیم پرداخت :

جاده شهریار کجاست؟

چنانچه در بزرگراه فتح از شرق به سمت کرج حرکت کنیم، به چهارراهی خواهیم رسید که از برخورد این مسیر با بلوار کرمان خودرو به وجود آمده است . چنانچه راه خود را به سمت چپ کج کرده و در جهت جنوب غربی حرکت کنیم در حقیقت پای در جاده شهریار گذاشته ایم .

این مسیر پس از طی پیچ و قوس هایی به بلوار شهید کلهر (جاده آدران - شهریار) می رسد، جایی که در تقاطعی غیر همسطح عده ای از همسفران ما در طول مسیر راه خود را به سمت کرج کج کرده و وارد جاده کرج شهریار می شوند، عده ای راه بلوار مذکور را پیش گرفته و عده نیز همراه با ما تا انتهای این مسیر یعنی بلوار شورا می آیند . لازم به ذکر است که در کنار این مسیر های اصلی، ده ها خروجی فرعی نیز وجود داشته که رهگذران را به شهر قدس، شهرک صنعتی گلگون، محمد آباد، اندیشه، شهریار و ... هدایت می کند .

بزرگراه باغستان همانند جاده شهریار از تهران شروع شده، به این شهر رسیده و پس از رسیدن به یکدیگر در امتداد جاده بوئین زهرا – شهریار با یکدیگر ادغام می شوند، اما مساله ای که موجب اهمیت بیشتر این مسیر شده است قدمت بیشتر و وجود مراکز صنعتی مهمتری که در مسیر آن وجود دارند می باشد . با صرف نظر کارخانه و کارگاه های کوچک و بزرگ، باغ های میوه، مجتمع های پذیرایی، مراکز فنی،  معادن گوناگون و صد البته مشاغلی که در خود شهریار جریان دارند ، شهرک صنعتی گلگون یکی از مهمترین نواحی قرار گرفته در مجاورت مسیر مذکور بوده که سبب شده است تا اجاره انبار در جاده شهریار اهمیت زیادی یابد .

شهرک های صنعتی جاده شهریار

شهرک صنعتی گلگون با قرار گیری در آستانه 20 سالگی خود زمینی به مساحت 65 هکتار و قریب به 1000 واحد صنعتی را شامل می شود . یکی از مهمترین ویژگی های این شهرک نزدیکی به تهران، کرج، شهر قدس و شهریار می باشد که سبب شده است تا علاوه آمد و شد راحت نیروی انسانی، ترابری محصولات نیز در شرایط خوبی قرار داشته باشد . اگرچه مجموعه های فعال در این شهرک در حوزه های مختلفی مشغول به فعالیت هستند، اما می توان گفت که صنف سازندگان مصنوعات فلزی حضور پررنگتری در این ناحیه داشته و به نوعی شهرک مورد نظر را به پایگاه شناخته شده ای برای فعالیت های خود تبدیل کرده اند .

در سمت دیگر جاده مورد نظر، در قرینگی شهرک گلگون شهرک صنعتی زاگرس و گلبرگ را داریم، فضایی 210 هکتاری که با داشتن 700 واحد فعال وضعیتی مشابه مورد قبلی داشته و با داشتن مراکزی که به صورت تخصصی به امر بسته بندی و صنایع فلزی شامل قطعه سازی و قالب سازی و همچنین صنایع چوبی و سلولزی ، صنایع شیمیایی و پلاستیک، صنایع غذایی و ... می مشغولند دارای کسب و کارهای پویایی می باشد . گفتنیست که در توضیحات این شهرک آمده است که بواسطه نزدیکی به دو مجموعه سایپا و ایران خودرو به این محدوده، بخشی از امور برون سپاری آن ها در شهرک صنعتی زاگرس و گلبرگ انجام می شود .

اجاره انبار در جاده شهریار

با توجه به توضیحات فوق، پر واضح است که مجموعه های مذکور برای نگهداری از مواد اولیه خود و همچنین محصولات آماده به ارسال (برای فروش یا ورود به خط تولید مجموعه ای دیگر) اجاره انبار متناسب با ماهیت کالاهایشان نیاز دارند . اگرچه در نظر اول خرید یا اجاره یک انبار در این شهرک ها یا نزدیک جاده شهریار برای این مشاغل گزینه مطلوبی به نظر می رسد، اما گاهی به دلیل گرانی املاک مذکور، فقدان جایی خالی یا تمایل به نگهداری از این اموال در فضایی دورتر لازم است تا صاحب این مشاغل نیم نگاهی نیز به شهر قدس داشته باشند .

در همین رابطه مجموعه انبارهای برادران میری به عنوان مجموعه ای متخصص در امر انبارداری ، با داشتن واحدهایی با متراژهای گوناگون، گواهینامه و استانداردهای لازم و شرایط ایده آل امنیتی و ترانزیتی آماده است تا بار ذخیره محصولات متقاضیان امر را از دوش ایشان بردارد . نهایتاً چنانچه نیاز به اخذ مشاوره یا کسب اطلاعات بیشتر دارید می توانید هم اکنون با ما تماس حاصل فرمایید، کارشناسان مجموعه پیش روی آماده پاسخگویی و راهنمایی شما می باشند .

Main Menu

Main Menu

Main Menu