اجاره انبار در تهران

اجاره انبار در تهران

اجاره انبار در گرمدره : زمانی که به تاریخچه شهر تهران نگاه می کنیم، در حدود 2 قرن پیش که این شهر به پایتختی تهران برگزیده شد، بسیاری از نواحی مهم و گران قیمت امروزی آن خارج از دیوارهای دارالحکومه قرار گرفته و عملاً جزو اراضی اطراف شهر حساب می شدند . این در حالیست که به مرور زمان و با افزایش جمعیت (در اثر زاد و ولد یا ورود مهاجرین) دیگر شهر مذکور قادر به جای دادن جمعیت بیشتری در دل خود نبوده و به ناچار از هر طرفی که امکان داشت گسترش یافت .

با عنایت به اینکه در همان سال ها شمیران با آب و هوای مطبوع خود به عنوان قرارگاه تابستانی حکما انتخاب می شد، بدیهیست که نخستین بارقه های گسترش شهر به این سمت زده شد؛ روندی که به مرور زمان به یک هژمونی تبدیل شده و تهران و شهرهای اطراف آن را به ناحیه ای متمرکز با میلیون ها نفر جمعیت تبدیل کرده است .

از آنجایی که کرج یکی از شهرهای همسایه تهران است که از این گسترش تأثیر زیادی پذیرفته - بطوری که خود به مرکز یک استان جدید مبدّل گشته - و به کلانشهری پرجمعیت تبدیل شده است، پر واضح است که مسافت بین این دو شهر نیز مسیر پیشرفت را با سرعت بیشتری پیموده و مناطقی که زمانی باغ های میوه، زمین هایی خشک یا مناطقی خالی از سکنه بوده اند، اینک به مناطقی با قیمت های بعضاً میلیاردی تبدیل شده اند که این گواهی بر اهمیت بالای آن ها می باشد .

گرمدره، شهری در آستانه 20 سالگی

با افزایش تعداد مراکز تولیدی و خدماتی در مسیر تهران – کرج و لزوم حضور کارکنان پر تعداد در آن ها، گران شدن زمین و ملک در تهران و محدودیت های فراوان در راه خرید یا اجاره یک خانه که آن ها را به شهرهای اطراف پایتخت سوق می دهد و همچنین تمایل بومیان روستاهایی نظیر گرمدره، کوهک، امیرآباد، سعادتیه و ناصریه به یک بخش بزرگتر (مثلاً دهستان یا شهر) مقدمات شکل‌گیری گرمدره در غرب تهران به وجود آمد .

از روی نقشه ، گرمدره در کیلومتر 22 جاده مخصوص کرج، کیلومتر 25 اتوبان تهران – کرج یا به عبارتی بهتر در مجاورت مناطق 21 و 22 شهرداری تهران قرار دارد، شهری که بواسطه ایستگاه های متروی اتمسفر و گرمدره بیش از پیش به تهران نزدیک شده و بدین واسه به محل مناسبی برای سکوت افرادی که در غرب تهران مشغول به کارند (یا بالعکس) تبدیل شده است .

با کنار هم قرار دادن این ویژگی ها، پر واضح است که در منطقه ای که هم سکونت خانوارهای پر تعداد گسترش یافته (جمعیت این شهر 30 هزار نفر تخمین زده می شود) و هم کسب و کارهای فراوانی در آن و شهرک های صنعتی نزدیک به آن در جریان است،  اجاره انبار در گرمدره نیز از آن دست نیازهای مهم به ویژه برای کسب و کارهایی با خروجی‌های فیزیکی می باشد .

اجاره انبار در گرمدره

با جستجویی ساده در میان سایت های اجاره انبار ، مراجعه به مشاورین املاک و یا تحقیقی محلی می توان به راحتی در این شهر انبارهای کوچک با کاربری شخصی یا مناسب کسب و کارهای خرد پیدا کرد، این در حالیست که با زیاد شدن مقدار و تعداد موجودی انبار، تنوع محصولات و لزوم استفاده از تکنیک های انبارداری پویا در آن، این گزینه ها کاهش یافته و سبب می شود تا به مرکزی تخصصی که علاوه بر نگهداری اصولی از محصولاتمان سلامت آن ها را نیز تضمین می کنند نیاز داشته باشیم .

لازم به ذکر است که پس از حفظ امنیت محصولات و وجود زیرساخت های لازم برای انجام این کار ، نزدیکی انبار به مسیرهای مواصلاتی یکی دیگر از معیارهای انتخاب آن ها می باشد . با عنایت به اینکه در گرمدره جنوبی باید مسافت بیشتری را برای رسیدن به یک آزادراه پیمود، شاید لازم باشد تا نیم نگاهی نیز به مناطق اطراف این شهر به منظور اجاره انبار در گرمدره داشت .

در همین رابطه با آمدن به شهر قدس و بلوار 45 متری انقلاب، با مجموعه انبارهایی روبرو می شویم که تحت نام برادران میری، با غرفه های متعدد و مجزا، این امکان را به اهالی یا افراد و مجموعه های فعال در گرمدره می دهد تا فضای مورد نیاز خود را با متراژهای مورد نظرشان در اختیار گرفته و بدین ترتیب به همه فاکتورها فوق دست یابد .

در نهایت لازم به ذکر است که شما می توانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر یا دریافت مشاوره هم اکنون با ما تماس حاصل فرمایید .

Main Menu

Main Menu

Main Menu