اجاره انبار در تهران

اجاره انبار در تهران

اجاره سوله در شهر قدس

با گذر از جاده مخصوص کرج یا همان بزرگراه فتح ، پس از طی 20 کیلومتر مسافت به شهرستانی در مرز های غربی استان تهران می رسیم که "قدس" نام دارد . این شهرستان که بیشتر با نام «قلعه حسن خان» از آن یاد می شود ، به عنوان یکی از نواحی شهریار به شکل امروزی خود درآمده و قریب به یک دهه پیش به طور مجزا به عنوان شهرستان قدس مطرح گردید .

در کنار شهر قدس که مرکز این شهرستان می باشد ، شهر سرخه حصار ، دهستان های دانش و هفت جوی و همچنین روستاهای زرنان بالا و پایین چنان مجموعه ای را پدید آورده اند که نظر صنعتگران زیادی را به خود جلب کرده است . قرار گیری در مجاورت دو شهر تهران و کرج با جمعیتی میلیونی به عنوان بازار هدفی پر رونق و جذاب ، گذشتن خط آهن تهران تبریز از کنار آن ، وجود زمین های ارزان با کاربری های صنعتی و نیروی کار جوان و در دسترس سبب شده است تا روستای " سبزه الماس " ی که تا دهه ها پیش جز اهالی آن از وجودش اطلاع نداشته باشند ، اینک به ناحیه محبوب و پر اهمیتی در حوزه صنعت تبدیل شده و به زادگاه محصولاتی مرغوب و نامدار مبدل گردد .

مجموعه پیدمکو با فعالیت در زمینه ساخت ماشین آلات صنایع پتروشیمی ، مجموعه آوا  به عنوان تولید کننده قطعه و قالب های صنعتی ، کارخانه صنعتی تهران تکنیک به عنوان سازنده قطعات پلاستیکی صنعتی و مخازن ، شرکت تولیدی جاوید رنگ پویا به عنوان سازنده انواع رنگ ، رزین و اپوکسی های پلی استر ، گروه صنعتی پات ایران به عنوان پیشگامان تولید مبلمان اداری و ادوات مشابه ، مجموعه آژند سیم آریا به عنوان تولید کننده انواع میلگرد و سیم های صنعتی تنها بخش کوچکی از مجموعه های فعال در این ناحیه می باشند . همین کثرت تجّار و صنعتگران در این وسعت 115 کیلومتر مربعیست که سبب شده است تا این شهرستان به عنوان ناحیه ای صنعتی ، مناسب برای راه اندازی یک کسب و کار صنعتی و اجاره سوله در شهر قدس مطرح گردد .

علاوه بر این ، اجاره سوله در شهر قدس به عنوان انبار نیز از دیگر کاربردهای فراوان سازه های صنعتی این ناحیه است که سبب شده است تا متقاضیان امر با هزینه ای محدود و معقول ، فضایی را در اختیار گیرند که چنانچه در شعاعی مشابه در جهات دیگر پایتخت ( اجاره انبار در تهران) قرار داشت ، قیمت به مراتب بالاتری را می طلبید . فاصله این شهر تا پایتخت در حدود 1 ساعت می باشد ، از این روی کارگران و کارفرمایان فراوانی وجود دارند که ساکن تهران بوده و این مسیر را همه روزه می پیمایند ، لذا اجاره انبار و اجاره سوله در شهر قدس در کسوت کارگاهی صنعتی یا انبار دپوی محصولات عملی نامعقول نبوده و با وجود این فاصله  قابل توجه محل ارتزاق عده فراوانی از هموطنان تهرانی و کرجیمان –به جز بومی های منطقه- می باشد .

مشتریانی که قصد اجاره انبار را دارند معمولا هر کدام هدف به خصوصی را دنبال می‌کنند. برخی به منظور تولید کردن کالای صنعتی و برخی دیگر به منظور نگهداری و ذخیره کالای خود انبار اجاره می‌کنند. به طور کلی موارد استفاده از انبار به شرح زیر است.

Main Menu

  • Plataforma Steam
  • ForoGuate
  • ForoCarros

Main Menu

  • Plataforma Steam
  • ForoGuate
  • ForoCarros

Main Menu

  • Plataforma Steam
  • ForoGuate
  • ForoCarros

برای موفقیت در هر کاری می‌بایست در ابتدا با اصول و مبانی کار آشنا شوید و انبارداری نیز از این قاعده مستثنا نیست. بنابراین بهتر است به نکات و مسائلی که در این رابطه وجود دارند آشنا باشید تا بعد از اجاره انبار بتوانید به صورت حرفه‌ای مسائل داخلی انبار را مدیریت کنید. در ادامه مقاله به بیان وظایف انباردار و ذکر توانمندی‌های کارگران می‌پردازیم.

مشتریان انبارها را به منظورهای متعددی اجاره می‌کنند. هر انباری دارای اندازه و حجم مخصوص به خود می‌باشد. اندازه و متراژ انبار تعیین کننده نوع کاربری آن است. اگر قصد اجاره انباری را دارید بهتر است قبل از هر اقدامی نسبت به اندازه و ظرفیت آن اطلاع پیدا کنید تا بتوانید بهتر تصمیم گیری کنید.

برای جلوگیری از رویدادها و حوادث تلخ و ناگوار لازم است اقدامات ایمنی را در محیط انبار انجام دهید و با انواع لوازم و تجهیزات اطفاء حریق و طرز کار آنها آشنا باشید. هرچه سطح آگاهی شما بیشتر و گسترده‌تر باشد خطرات کمتری در محیط شما را تهدید می‌کند. بنابراین بهتر است نکاتی را درباره مسائل ایمنی بدانید.

Main Menu

Main Menu

Main Menu