اجاره انبار در تهران

اجاره انبار در تهران

انبار در آزادگان

انبار در آزادگان : با بررسی بزرگراه و آزاد راه‌های پایتخت گزینه‌های فراوانی وجود دارند که می‌توانند کاندید مهمترین اتوبان شهر باشند . در همین رابطه از بزرگراه‌های شهید باقری و بسیج در شرق تهران گرفته تا اشرفی اصفهانی، باکری یا شیخ فضل‌ا... در غرب، از بزرگراه‌هایی کوچک، مرکزی و عموماً خلوتی مانند کردستان، حقانی و مدرس گرفته تا نمونه‌هایی سراسری‌تر مانند همت-زین‌الدین، سلیمانی-حکیم، امام علی یا صیاد شیرازی، چمران-نواب و ... جملگی بنا به میزان علاقه یا ارتباطی که با آن‌ها داریم می‌توانند به عنوان مهمترین اتوبان پایتخت معرفی شوند .

این در حالیست که در میان گزینه‌های موجود، آزاد راه آزادگانی را داریم که از جنوب شرقی پایتخت و سه راه افسریه تا شمال غربی آن و تا آزاد راه تهران-ساوه امتداد داشته و نقشی بسیار مهم در حوزه ترابری و انتقال مسافر به داخل و خارج از تهران ایفا می‌کند .

 

بزرگراه آزادگان

 

اگرچه این مسیر برای افرادی که در مناطق مجاور آن سکنی نداشته یا محل کارشان نیز در این حوالی نیست خیلی هم آشنا و پر کاربرد نمی‌باشد، اما بی‌تردید مجموعه‌ای از شهرک‌های صنعتی، کارخانجات، سامانه‌های تولیدی و دیگر قطب‌های تجاری و اقتصادی کشور که در این حوالی مشغول به کار هستند از اهمیت ترانزیتی آن به خوبی آگاهند .

فقط گردشی کوتاه در بخش‌هایی از این مسیر 27 کیلومتری لازم است تا به حجم سرمایه در گردش، کالاهای تولیدی یا خدماتی که از این ناحیه گسیل می‌شود پی برده و بدین ترتیب از اهمیت بالای این شاهراه که یکی از اصلی‌ترین مسیرهای منتهی به پایتخت است مطلع شویم .

با عنایت به فعالیت تعداد بیشماری از واحدها ، کارخانجات و شهرک‌های صنعتی در این امتداد، بدیهیست که وجود مکانی برای نگهداری از مواد اولیه یا محصولات آماده هریک از آن‌ها ضروریست!

با توجه به فضای محدودی که در دسترس بوده و بودجه همه این مجموعه‌ها اجازه نمی‌دهد تا در مجاورت خود محلی را برای نگهداری محصولاتشان اختیار کنند، انبار در آزادگان در نقطه دورتری اختیار می‌شود که در این مورد به اجاره انبار برادران میری می‌رسیم .

شاید بتوان این مسیر را نزدیک‌ترین نقطه دور به تهران دانست! این پارادوکس به این معناست که مسیر آزادگان آنقدر دور است که بتوان فعالیت‌های صنعتی در آن داشته و مشمول قوانین شهرداری نشد و آنچنان نزدیک و در دسترسی است که حتی با کمک مترو نیز می‌توان به آنجا رسید .

 

انبار در نزدیکی آزادگان

 

با رسیدن به قسمت‌های غربی شهر و همزمان با تغییر مسیر این اتوبان به سمت شمال، در سمت چپ خود با مناطقی نظیر احمدآباد مستوفی، نصیر آباد، صبا شهر، شهرک دانش، شهرک صنعتی گلگون، شهرک شهاب سنگ و ... روبرو می‌شویم که هریک از مجموعه‌های فعال در آن‌ها نیازمند مکانی برای دپو کردن محصولاتشان می‌باشند .

با توجه به تقاضای بالای افراد و مجموعه‌هایی که پیرامون اتوبان آزادگان مشغول به فعالیت بوده و به انبار نیاز دارند، بدیهیست که در کنار کمیاب بودن انبار، قیمت اجاره آن نیز زیاد می‌شود؛ به همین دلیل لازم است تا اندکی دورتر رفته و دارایی‌های خود را به مجموعه‌ای که با قیمت کمتر، به صورت تخصصی به این کار می‌پردازد برسانند .

 در همین رابطه انبار میری با قرار گیری در شهر قدس، بواسطه مجاورت با بزرگراه فتح (کیلومتر 20 بزرگراه فتح) فاصله چندانی با آزادگان نداشته و قادر به نگهداری از دارایی‌های شما خواهد بود .

 

ویژگی‌های انبار میری

 

از مهمترین ویژگی سالن‌های این مجموعه می‌توان به امکان استفاده از آن‌ها هم به عنوان انبار و هم به عنوان کارگاه اشاره کرد، کاربردهایی که می‌توان ریشه آن‌ها را در وجود کنتورهای فرعی آب، برق سه فاز، تلفن و گاز که به مستقل شدن این واحدها می‌انجامد جستجو کرد .

علاوه بر این وجود سیم چاه ارت، اینترنت پر سرعت، دوربین‌های مدار بسته با کدهای مخصوص به منظور دسترسی اختصاصی به تصاویر، سامانه‌های ایمنی نظیر اطفاء حریق و نگهبانی مانند دزدگیر یا حراست شبانه‌روزی نیروی انسانی نیز عوامل دیگری هستند که سبب می‌شود تا کارفرمایان از سپردن امور خود به ما اطمینان خاطر داشته باشند .

به همین منظور چنانچه قصد اجاره انبار در آزادگان را دارید می‌توانید هم اکنون با ما تماس گرفته و سوالات خود را با ما در میان بگذارید . کارشناسان انبار میری آماده‌اند تا ضمن تشریح امکانات و بخش‌های مختلف این مجموعه، قیمت روز و شرایط اجاره انبار را برای شما تشریح کنند .

جایگذاری کالا در انبار

جایگذاری کالا در انبار : فرض کنید قصد داریم تا تعدادی وسیله با ویژگی‌های مختلف ساختاری و ابعادی را در یک انباری کوچک جای دهیم . در همین رابطه چنانچه این وظیفه را به افراد مختلف بسپاریم :


• ممکن است فردی این محصولات را آنچنان بچیند که همه آن‌ها در یکدیگر فشرده شده، جایی خالی بینشان باقی نماند و خارج نمودن برخی از این بسته‌ها در گرو تخلیه و جابجایی تعداد قابل توجهی از محصولات همسایه آن باشد،
• ممکن است فرد دیگری آن‌ها را آنچنان فراخ، با فاصله و طی یک سلسله دسته‌بندی مجزا بچیند که بخشی از این محصولات به کلی در این فضای محدود جای نشوند،
• امکان دارد شخصی بسته‌های سنگین و بزرگ را در قفسه‌های بالایی یا عقبی جای دهد که علاوه بر خطرات بالقوه‌ای که برای کاربر و خود محصول به وجود می‌آورد مانع از حمل و جابجایی آسانشان گردد
• و نهایتاً ممکن است نفر چهارم آنچنان همه نقاط ضعف نفرات قبلی را پوشش دهد که نه یافتن محصولی سخت بوده، نه کالایی خارج از انباری بماند، نه یافتنشان دشوار باشد و نه برای انتقالشان به دردسر بیافتیم .


با عنایت به این مثال می‌توان گفت در شرایطی که فضای دردسترس ثابت و محدود بوده و کالاهای مورد نظرمان نیز دارای ابعاد، ویژگی‌های ساختاری، تواریخ انقضای گوناگون، نحوه نگهداری متفاوت و ملزم به دسترسی سریع و آسان هستند، جایگذاری کالا در انبار هنریست که بواسطه آن می‌توان نظارت بیشتری بر روی موجودی داشته و بواسطه تسلطی که به ما می‌دهد سود قابل‌توجه‌تری نیز به همراه دارد.


در همین رابطه توصیه یا بایدها و نبایدهایی در ارتباط با نحوه جایگذاری کالا در انبار وجود دارد که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت :

 

جایگذاری کالا در انبار


امروزه چیدمان چند نوع کالا در یک انبار نه تنها یک مهارت بلکه دانشی دارای جزئیات فنی فراوانیست که رعایت آن‌ها می‌تواند به منتفع شدن بخش‌های مختلف یک سازمان بیانجامد . با عنایت به اینکه ده‌ها روش با تفاوت‌های اساسی نسبت به یکدیگر وجود دارند که می‌توان با استناد به آن‌ها محتویات یک انبار را چید، اینکه از کدام روش برای چینش محصولات (با توجه به ماهیت آن‌ها) استفاده کنیم از اهمیت زیادی برخوردار است .


• چیدمان ثابت (قرار دادن هر محصول در جایی مشخص و ثابت، حتی با وجود انباشتن غیرعادی محصولات در یک بخش در عین خالی بودن قسمت‌های دیگر)،
• چیدمان فرآیندی (سلسه مراتب مصرف در کنار توجه به واحد مصرف‌کننده این مواد یا قطعات مد نظر قرار می‌گیرد) و
• چیدمان فروشگاهی (قرار دادن محصولات مشابه در کنار هم با قابلیت مشاهده نمونه‌ای از آن‌ها)
از جمله مهمترین روش‌های چیدمان کالا در فضایی محدود است که بنا به شرایط موجود یکی از آن‌ها برای ترتیب‌دهی به ساختار یک اجاره انبار استفاده می‌شود.

 

در انتخاب روش‌های انبارداری باید به چه فاکتورهایی توجه کنیم؟


در پاسخ به این سوال باید گفت که ابتدا ویژگی‌های خود محصولات از قبیل ابعاد، شکل و ساختار، وزن، عمر مفید، میزان حساسیت به دما، فشار، ضربه و دیگر متغیرهایی از این دست مورد توجه قرار می‌گیرند که علاوه بر روش چینش، خود مکان انبار (مثلاً انتخاب یک انبار از میان چند مکان دردسترس یا گوشه خاصی از یک سوله ) نیز مشخص می‌گردد .
در گام بعدی به میزان گردش محصولات (مثلاً تعداد ورودی و خروجی در طول روز)، وسایل ترابری و جایگذاری در دسترس، امکان تردد و دسترسی پرسنل، میزان تفکیک‌پذیری نسبت به محصولات مشابه، کدینگ، تعداد پرسنل فعال در محیط، الگوی گردش مواد و شناسایی کالا مورد توجه قرار می‌گیرد .

 

کدینگ کالا


گاهی محصولاتی که برای ذخیره‌سازی به درب انبار می‌رسند دارای یک نوع خاص و ثابت نبوده و به دلیل تنوعی که دارند امر طبقه‌بندی، جایگذاری و فراخوانی دشوارتری دارند . به همین منظور در انبارهای قاعده‌مند و منظم به هریک از این شاخه‌های فرعی محصولات کدی تعلق می‌گیرد که به خوبی مبین ویژگی و اطلاعات کالای مد نظر بوده و به کمک آن‌ها می‌توان علاوه بر شناسایی محصولات، به داده‌هایی مفید در خصوص هریک نیز دست یافت .


در ادامه به مهمترین مزایای استفاده از سیستم کدگذاری در انبار اشاره شده است :
• ساده‌سازی اطلاعات شناسایی و حذف زیاده‌نویسی در برگه اطلاعات محصول
• یکپارچه کردن روش ثبت و استفاده از اطلاعات یک کالا (جلوگیری از سلیقه‌ای عمل کردن)
• جلوگیری از اشتباهات آماری و محاسباتی که در آینده و در اثر فقدان نشانه‌‌های مجزا در محصولات مشابه به وجود می‌آیند .
• ثبت دقیق ورود و خروجی کالاها که به به‌روز بودن آمار انبار منجر می‌شود .
• امکان دریافت سفارش بواسطه آگاهی از موجودی دقیق انبار
• امکان برنامه‌ریزی بهتر بر اساس آمار اموال منقول مجموعه

 

انبار صنعتی در تهران : در خصوص انبارها می‌دانیم که این اماکن چه سرپوشیده چه روباز، چه خصوصی و چه عمومی، چه کوچک و کانتینری و چه بزرگ و سوله‌ای و چه تحت تملک و چه اجاره‌ای در حقیقت فضاهایی هستد که به منظور نگهداری از مواد یا محصولاتی که به هر دلیلی هم اکنون مورد استفاده قرار نمی‌گیرند اشغال می‌شوند .
در همین رابطه انبار صنعتی در تهران به عنوان موضوعی که این روزها زیاد مورد پرس و جوی متقاضیانش قرار می‌گیرد عنوانیست که قصد بررسی آن را داریم؛ پس چنانچه به این مطلب علاقمندید با ما همراه باشید!

 

انبار صنعتی در تهران

انبارهای صنعتی را می‌توان از دو جنبه تفسیر کرده و مورد بررسی قرار داد ؛ نخست انباری که در آن از مواد، محصولات یا ماشین‌آلات صنعتی محافظت می‌شود و دوم، انباری که بواسطه سیستم‌های انبارداری مکانیکی یا کامپیوتری به صورت ماشینی و صنعتی تحت مدیریتی علمی اداره می‌شود . دو حالتی که به بررسی هریک خواهیم پرداخت.

 

انبار نگهداری از تجهیزات صنعتی

با فرض اینکه خروجی همه مراکز صنعتی را تولید یک فرآورده یا محصول فیزیکی بدانیم، این محصولات مستلزم گذراندن مراحل مختلفی برای تبدیل به یک کالای آماده از مواد اولیه خود می‌باشند . در همین رابطه از آنجایی که امکان نگهداری از همه این مواد یا قطعات در خود فضای کارخانه یا سالن تولید نیست، وجود یک انبار صنعتی در نزدیکی آن اجتناب ناپذیر است .
بدیهیست که چنانچه این مرکز در پایتخت یا حوالی آن باشد وجود یک انبار صنعتی در تهران ضروریست. این در حالیست که محصولات آماده نیز پیش از صادرات یا ورود به بازار نیازمند مکانی برای تجمیع هستند که باز هم این انبارهای صنعتی‌اند که مکان‌هایی ایده‌آل برای حفظ و حراست از این فرآورده‌ها می‌باشند .
گفتنیست که گاهی به دلیل تغییر آرایش در چینش ماشین‌آلات، جایگزینی موقتی آن یا قرار گرفتن یک کارگاه یا کارخانه در آستانه تغییراتی بزرگ لازم است تا این محصولات برای مدتی کنار گذاشته شوند . مجدداً در این مواقع هم انبار صنعتی در تهران همان مکانیست که به عنوان سرپناه مطرح شده و به عنوان مأمنی برای نگهداری از این تجهیرات مورد استفاده قرار می‌گیرد .

 

انباری با مدیریت صنعتی

در تعاریف سنتی انبارداری، این عمل تنها به قرار دادن یک محصول در محیطی دور از دسترس و برداشتن آن در مواقع نیاز اطلاق می‌شود، حال اینکه در رویکردهای جدید جوانب بیشتری از این کار مورد بررسی قرار می‌گیرد.


به عنوان مثال از مهمترین دلایل نگهداری از محصولات مختلف در انبار می‌توان به
• امکان دسترسی به موقع و آنی به محصولات و عدم توقف عملیات تولید،
• استفاده از تخفیف‌های کلی به هنگام خرید عمده،
• خرید در زمان ارزانی و عدم گرفتاری به گران شدن‌های قریب الوقوع یک قطعه یا ماده،
• یکباره کردن هزینه‌های جانبی خرید از جمله حمل و نقل،
• امکان برنامه‌ریزی با توجه به داشته‌های مجموعه،
• مراقبت از کالاها در برابر هرگونه گزند یا تهدید فیزیکی و
• جوابگویی به هرگونه تغییرات احتمالی تقاضا اشاره کرد .


بدیهیست که تحقق این اهداف تنها بواسطه داشتن نظم و دقت امکان‌پذیر نبوده و در این راه نیازمند روش‌ها و فرمول‌های علمی، محاسبات دقیق ریاضی، بهره‌مندی از هوش مصنوعی کامپیوترها و تجهیزات مکانیکی هستیم که توسل به همه این فاکتورها ما را به انبارداری صنعتی می‌رساند .

 

مزایای اجاره انبار صنعتی

در این نوع انبارداری دیگر هدف، تنها قرار دادن یا برداشتن یک محصول در انبار نیست! در این روش
• به نحوه دریافت، ورود اطلاعات، جابجایی، چینش و تلخیص دقیق و قاعده‌مند محصولات توجه می‌شود .
• قطعات و مواد از نظر نوع، کاربرد، شرایط نگهداری و اولویت مصرف طبقه‌بندی می‌شوند .
• به دلیل اینکه این اطلاعات در بستری نرم‌افزاری تهیه می‌شوند به صورت یکپارچه و همزمان در اختیار همه بخش‌های یک مجموعه قرار می‌گیرند .
• گردش و کنترل موجودی اصولی شده و به دلیل استفاده از روش‌هایی نظیر فایفو و لایفو، مثلاً محصولی به دلیل فاسد شدن یا اتمام عمر مفید خود از رده خارج نمی‌شود یا نقطه سفارش یا میزان بهینه سفارش به روشنی مشخص است .
• اصول ایمنی و لجستیکی علاوه بر اعمال توسط مدیر انبار، به همه کارکنان این محیط نیز آموزش داده می‌شود .

سخن پایانی
منظور از انبار صنعتی در تهران هر کدام از دو دسته فوق که باشد، مجموعه انبارهای برادران میری با داشتن فضاهایی با متراژهای گوناگون با امکان حراست از مواد و ماشین‌آلات صنعتی و همچنین مدیریت اصولی از آن‌ها قادر است تا از سرمایه‌های مادی شما در قالب محصولات گوناگون محافظت نماید .
در همین رابطه چنانچه نیاز به مشاوره یا رفع ابهام دارید، کارشناسان ما هم اکنون آماده پاسخگویی به شما می‌باشند!

 

قیمت اجاره انبار در غرب تهران

قیمت اجاره انبار در غرب تهران : چنانچه به تاریخچه شهر تهران نگاهی بیاندازیم، خواهیم دید که از حدود دو قرن پیش که تهران به پایتختی ایران برگزیده شده و تا به امروز نیز در این مقام باقی مانده ، این شهر از نظر جمعیتی و محدوده جغرافیایی دچار چه تغییر و تحولاتی گشته است !

در همین رابطه گفته می‌شود که وقتی آقا محمد خان قاجار پس از بارها تلاش برای تصرف این ناحیه موفق به فتح تهران شد، این محدوده که عموماً از باغ و بستان‌های میوه یا زمین‌های کشاورزی تشکیل شده بود در مجموع قریب به 20.000 نفر جمعیت داشت ؛ این در حالیست که جمعیت این شهر در سرشماری سال 1395 ، هشت میلیون و هفتصد هزار نفر اعلام شده است !

بدیهیست که این رشد جمعیت صدها برابری که در خلال این سال‌ها بواسطه مرگ و میر و کشت و کشتارهای فراوان نیز در مواردی ریزش چشمگیری داشته است (مثلاً قحطی سال‌های 1249 و 50 یا قحطی بزرگ در سال‌های 1296 تا 98) در همان جغرافیای کوچک بومیان این شهر جای نگرفته و در جهت‌های مختلفی پخش شده‌اند .

با عنایت به اینکه محدودیت‌هایی نظیر وجود عوامل طبیعی مانع از پیشروی این افراد به سمت شمال، جنوب و قسمت‌های شرقی شهر گردید، این نواحی غربی آن بود که به عنوان دشتی باز مأمنی برای پذیرش و کوچ برخی افراد و کسب و کارها به سمت خود شده و با گذر زمان و بواسطه پیشرفت شهر کرج در نواحی باختری آن، غرب تهران به ناحیه پررونق‌تری (حداقل در زمینه صنایع) در مقایسه با سایر جهت‌های این شهر تبدیل شد .

با توجه به این توضیحات بدیهیست که اجاره انبار و قیمت اجاره انبار در غرب تهران برای متقاضیان آن مهم باشد ! به همین منظور قصد داریم تا ادامه به بررسی آن بپردازیم :

 

انبارهای غربی

 

همانطور که بدان اشاره شد، وجود دشتی پهناور در غرب تهران و وجود دو منبع اصلی تأمین نیروی انسانی کارخانجات (یعنی تهران و کرج) سبب شد تا این مجموعه ها فعالیت خود را در آنجا آغاز کرده و بدین ترتیب علاوه بر رعایت فاصله لازم از شهر (فاصله شهرک‌های صنعتی از مناطق مسکونی پرجمعیت) و راحتی کارکنانشان در تردد، به راه‌های ارتباطی پراهمیت ترانزیتی و فرودگاه نیز نزدیک باشند .

برای کشوری در حال توسعه همین عوامل کافیست تا صنعتگران و صاحبان سرمایه نقطه واجد الشرایط را به قطب صنعتی و تجاری کشور تبدیل کرده و بدین ترتیب جریان قدرتمندی از پول، مواد اولیه و محصولات آماده شده را در آن به راه بیاندازند .

با عنایت به اینکه همه این مجموعه‌ها فضای لازم برای نگهداری از مواد و محصولات مذکور را ندارند، بدیهیست که به منظور نگهداری از سرمایه خود تا موعد مصرف یا فروش آن‌ها نیازمندی مکانی متناسب با خواسته خود، دارای فضای مورد نیاز، دارای قیمتی مقرون بصرفه، دارای پیشنیاز‌های یک انبار خوب (مثلاً از نظر ایمنی یا ساختار مدیریتی) و همچنین نزدیک به خود می‌باشند که در این رابطه یافتن و استعلام قیمت اجاره انبار در غرب تهران راهکار مطلوبی برای رسیدن به این مهم به نظر می‌رسد!

 

قیمت اجاره انبار در غرب تهران

 

مجموعه انبارهای برادران میری به عنوان سامانه‌ای فعال در شهر قدس (قلعه حسن خان) ، سلسله انبارهایی با پشتوانه سال‌ها تجربه در حوزه نگهداری و حراست از اموال هموطنانمان است که در حال حاضر یکی از گزینه‌های ایده‌آل همکاری به منظور حفظ و طبقه‌بندی دارایی های شما به ویژه در حوالی جاده مخصوص کرج و بزرگراه فتح محسوب می‌شود .

در همین رابطه سالن‌های متعدد این مجموعه با متراژهای گوناگون سبب شده است تا افرادی که قیمت اجاره انبار در غرب تهران برایشان مهم بوده و دارای بودجه محدودی هستند، گزینه‌های مختلفی را پیش روی خود دیده و از آن میان یکی را برگزینند .

در همین رابطه لازم به ذکر است که این انبارها در کسب خدماتی نظیر بهره‌مندی از ایمنی با ضریب بالا، استفاده از نیروی انسانی حاضر در محیط،  بیمه نامه‌های مختلف یا امکان تردد در ساعات مختلف شبانه روز (با هماهنگی قبلی) با یکدیگر یکسانند اما این متراژ ، وجود برق سه فاز، خصوصی یا عمومی بودن قسمت تخصیص یافته و ... می‌باشد که قیمت اجاره انبار در غرب تهران را مشخص می‌کند .

در همین رابطه لازم به ذکر است که چنانچه در پی اجاره انبارهای سوله‌ای در غرب پایتخت هستید، می‌توانید هم اکنون با ما ارتباط برقرار کرده و از آخرین قیمت‌های موجود مطلع شوید!

 

 

 

 

اجاره انبار ماشین آلات : زمانی که وارد فضای داخلی یک واحد تولیدی – مثلاً کارگاهی سوله‌ای واقع در یک شهرک صنعتی – می‌شویم، یکی از نخستین عواملی که به ویژه در نمونه‌های ایرانی آن خودنمایی می‌کند عدم جایگذاری خوب و مناسب وسایل و چینش فشرده آن‌هاست .

با گذر از اینکه بخشی از این جایگذاری به دلیل تمایل به استفاده حداکثری از فضا و قرار دادن دستگاه‌هایی بیش از پتانسیل واقعی محل نگهداری آن‌هاست، گاهی هم محصولات یا ماشین آلاتی اسقاطی، خراب یا آن‌هایی که به هر دلیلی در حال حاضر مورد استفاده قرار نمی‌گیرند وجود دارند که سبب می‌شوند تا فضای مفید این کارگاه اشغال شده و کارکنان این مجموعه با تراکم بیشتری به فعالیت خود ادامه دهند .

در همین رابطه لازم است تا به منظور خلوت‌تر شدن این محیط کارگاهی از وجود این ماشین آلات که در حال حاضر روشن نشده و مورد استفاده هم قرار نمی‌گیرند مکانی اختصاصی در نظر گرفته شود . نگهداری از ماشین آلاتی که همینک مورد استفاده قرار نمی‌گیرند از جهات مختلفی حائز اهمیت می‌باشد که از مهمترین آن‌ها می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • عدم آسیب دیدگی در اثر کمبود جا در فضای کارگاهی،
  • امکان بسته‌بندی یا کاور کردن این محصولات بواسطه قطعیت در عدم استفاده از آن‌ها (به جای اینکه در کنار دست و جلوی چشم بوده اما همه روزه شاهد مستهلک شدن آن‌ها باشیم)
  • باز شدن فضای در دسترس کارگران و انجام امور خط تولید با فراغ بال بیشتر که حداقل با انبار کردن محصولات یا مواد اولیه در شرف مصرف همراه است،
  • قرار گرفتن در معرض دید خریداران و
  • امکان انتقال سریع به خارج از مجموعه در صورت فروش این محصول .

اجاره انبار ماشین آلات

 

با توجه به نکاتی که ارائه شد، اینک یافتن مکانی در نزدیکی این کارگاه یا کارخانه که بتوان دستگاه‌های مورد نظر را در آن نگهداری کرد از اهمیت زیادی برخوردار است . اجاره انباری نزدیک از یک سو می‌تواند به دلیل اینکه این سرمایه منقول در کنار کارگاه مد نظر قرار می‌گیرد مطلوب باشد؛ حال اینکه اجازه بهای چنین سازه‌ای همانند اجازه یک کارگاه دیگر است . در نتیجه اینکه باید مسیرهای دورتر با اجاره بهای سبک‌تر را امتحان کنیم .

به عنوان جایگاهی که نه برای کارخانجات و شهرک‌های صنعتی پیرامون جاده مخصوص کرج یا بزرگراه فتح آنچنان دور است که دسترسی به آن سخت باشد و نه آنچنان نزدیک است که هزینه‌های اجاره مکانی در آن خرج‌تراشی اضافه باشد، می‌توان گفت که مجموعه انبارهای برادران میری، واقع در شهر قدس گزینه مناسبی برای نگهداری از این محصولات می‌باشند .

در همین رابطه مجموعه پیش روی با داشتن سالن‌های اختصاصی در کنار انبار عمومی، این امکان را به کارفرمایان محترم می‌دهد تا دستگاه‌های مد نظرشان را در چارچوبی ایمن، ایزوله و مطمئن نگه داشته و بدین ترتیب در مواقعی که نیازمند رسیدگی یا سر زدن به آن‌ها می‌باشند به این مهم رسیدگی کنند .

 

اجاره انبار با قابلیت تبدیل شدن به کارگاه صنعتی

 

جمله سالن‌های مجموعه پیش روی مجهز به آب، برق سه فاز، گاز، تلفن، اینترنت (در صورت نیاز) و سایر امکانات اولیه برپایی یک کارگاه صنعتی هستند . در همین رابطه، اگرچه این مجموعه در قالب یک انبار به فعالیت خود ادامه می‌دهد اما فضاهای در دسترس قابلیت تبدیل شدن به یک محیط کارگاهی را نیز دارند .

با عنایت به اینکه ماشین‌آلاتی به دلیل کمبود جای فعالیت از دور خارج شده و برای مدتی انبار می‌شوند، در صورت صلاحدید کارفرمایان امکان راه‌انداری آن‌ها در این جایگاه وجود دارد. در نتیجه اینکه با اجاره انبار ماشین آلات در این مکان می‌توان علاوه بر نگهداری از این سرمایه با ارزش و حفظ شرایط مطلوب آن برای ادامه فعالیت، در صورت نیاز آن را به کار انداخته و از این وسیله و صد البته فضای دردسترس استفاده حداکثری را نمائید .

به عنوان سخن آخر لازم به یادآوریست که مجموعه پیش روی با داشتن بیش از 15 سال سابقه انبارداری و تجهیز به سیستم‌های امنیتی و رفاهی، آماده خدمت رسانی به متقاضیان این امر می‌باشد . این مجموعه با داشتن کادر حرفه‌ای نگهبانی، کارگرانی مجرب، و ماشین‌آلات حمل و جابجایی محصولات که به صورت شبانه روزی آماده سرویس‌دهی می‌باشند، در انبارهایی با متراژ های متنوع (از 100 الی 2000 متر مربع) در کنار شماست.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید .

Main Menu

Main Menu

Main Menu