اجاره انبار در تهران

اجاره انبار در تهران

اجاره انبار در اطراف شهریار : مناطق بسیاری در استان تهران وجود دارند که با وجود گمنامی برای بسیاری از مردم، نزد اهالی آن یا نواحی مجاورش بسیار شناخته شده بوده و از امور تجاری یا کسب و کار تا آموزش فرزندانشان، امور درمانی تا سکونتشان به آن ها گره خورده است . کهنز ، رضی آباد یا رزکان به عنوان بخشی از این مناطق، شهرک ها و محلاتی از شهرستان شهریار واقع در استان تهران هستند که شاید با وجود شناخته شده بودن برای بسیاری از اهالی شهریار، برای سایر پایتخت نشینان ناشناخته باشد ، به همین دلیل پیش از پرداختن به مسأله اجاره انبار در اطراف شهریار کسب شناخت حداقلی از آن ها ضروری به نظر می رسد .

آشنایی با برخی توابع شهریار

شهرک کهنز دهکده ای ویلایی در حدود یک کیلومتری جنوب مرکز شهریار می باشد که بواسطه زمین های کشاورزی، باغ های سرسبز و مراکز فرهنگی خود شناخته می شود . اگرچه «علیشاه عوض» سابق امروزه بواسطه ساخت ویلاهایی بسیار لوکس دیگر شبیه به یک قریه نیست، اما هنوز هم بسیاری از بومیان آنجا بواسطه شرایط خاصی که «نگین سبز تهران» یعنی شهریار در کشاورزی و باغبانی دارد از این راه ارتزاق می کنند .

نام رزکان از دیرباز به نام مشروطه و مخبرالسلطنه گره خورده است، منطقه ای که قرارگاه عین الدوله رجل سیاسی با سردار اسعد به منظور حرکت به سمت تهران بوده است . امروزه این منطقه به یک دهستان تبدیل شده است که سرپرستی روستاهای الورد، دهشاد بالا و پایین، دینارآباد، اسکمان، قره تپه و رزکان 6000 نفری را بر عهده دارد .

در ادامه گفتنیست که رضی آباد نام روستایی در همین دهستان رزکان می باشد که به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم شده است . در همین رابطه بخش بالایی آن که با همین نام نیز شناخته می شود از شمال به جاده شهریار می خورد . این ناحیه قریب به 10 هزار نفر جمعیت دارد. لازم به ذکر است که بخش جنوبی آن نیز با نزدیک به 2 هزار نفر جمعیت در مجاورت جاده باغستان قرار دارد .

اجاره انبار در اطراف شهریار

معرفی شهریار، دهستان و روستاها، محلات و شهرک های آن در این یادداشت نخواهد گنجید، اما با اشاره ای کوچک دانستیم که جای جای آن مستعد برپایی یک زندگی یا کسب و کار است . به طور کلی کسب و کارهای رایج در این شهرستان را می توان به 3 بخش کشاورزی و دامداری، صنعت و معدن و ساخت و ساز و مسکن تقسیم کرد.

در این تقسیم بندی ساکنان بومی شهریار در باغات و مراتع به کشاورزی و دامداری مشغولند، وجود شهرک های صنعتی متعدد و معادن مختلف سبب شده است تا علاوه بر نسل جدیدی که در این منطقه متولد شده اند، مهاجران فراوانی نیز با هدف اشتغال در این مراکز به شهریار بیایند و در کارخانجات و معدن های مذکور مشغول به کار شوند .

به دلیل افزایش زاد و ولد و همچنین حضور افراد غیر بومی در این شهر از یک سو و ویلاسازی از سویی دیگر، بازار ساخت و ساز نیز در شهریار داغ بوده که این امر نیز همانند دو مورد قبلی نیاز به اجاره انبار در شهریار را افزایش می دهد . در همین رابطه لازم است تا محلی با امکانات استاندارد ولی نزدیک را بیابیم تا بدین واسطه بتوانیم از سرمایه فیزیکی خود حراست کنیم .

در همین رابطه کشاورزان برای نگهداری از برخی محصولات خود، کارخانجات صنعتی برای دپوی مواد اولیه یا محصولات تکمیل شده شد، معادن برای نگهداری از مصالحی که مستقیم از معدن برای خریدار ارسال نمی شود و مجموعه های عمرانی نیز برای حراست از برخی ماشین آلات خود به ویژه در زمان هایی که پروژه ای در جریان نیست به اجاره انبار در اطراف شهریار روی می‌آورند .

انبار برادران میری

با تجسس در میان گزینه هایی که قادر به ارائه فضایی استاندارد و تخصصی به عنوان اجاره انبار در اطراف شهریار به شما هستند، بی تردید مجموعه انبارهای برادران میری از جمله مهمترین گزینه های مطرح شده می باشد . این مجموعه با واقع شدن در شهر قدس ، دارای فاصله زمانی و مکانی اندکی با شما بوده و بدین ترتیب قادر خواهد بود تا انباری ایمن، دارای استاندارد از مراجع ذیصلاح، دارای تنوع متراژ و سرویس دهی شبانه روزی را در اختیار متقاضیان خود قرار دهد .

كمک انباردار کیست : اگرچه انجام امور داخلی انبارهای مختلف در حال رفتن به سمت اتوماسیون و مکانیزه انجام شدن بوده و هر روز نقش انسان در گرداندن این مکان نسبت به روز قبل کاهش می یابد، اما می توان این دگرگونی را مختص انبارهای بزرگ در کشورهای پیشرفته دانسته و سهم نمونه های وطنی را در این تغییرات کمتر دانست .

كمک انباردار کیست

با توجه به این مطلب هنوز هم حضور افرادی در انبارهای مختلف که به جریان ورودی و خروجی نظارت داشته، مهارت و تجربه لازم برای جایگذاری این محصولات را دارند و قادر به حراست از این مواد و محصولات در طول زمان فعالیت روزانه خود هستند ضروری می باشد . در همین رابطه معمولاً انبارهای یک مجموعه (به ویژه انبارهای پویا در مجاورت خط تولید یا درگاه های ارسال که به طور مستمر در حال مبادله کالا می باشند) نیازمند سرپرستی ماهر و مجرب می باشند که بتواند با نظارت به عملکرد همه افراد و اقدامات ایشان انبار را مدیریت کند .

این در حالیست که فرمان های صادر شده از سوی وی توسط افرادی در این مجموعه انجام می شود که به این افراد كمک انباردار می گویند . به طور خلاصه می توان کمک انباردارها را انباردارانی در ابتدای راه دانست که در عین کسب تجربه، خود تا حدی توانایی گرداندن یک انبار کوچک یا خلوت را دارند و به فراخور آن قادر به تحقق همه خواسته های انباردار ارشد می باشند .

به عنوان دیگر مهارت های این افراد می توان به توانایی کنترل ورودی های انبار، تغییر جا و چینش محصولات، آمارگیری و انبارگردانی، ایجاد ارتباط با واحد سفارشات و ... اشاره کرد . همانطور که پیشتر بدان اشاره شد، اگرچه شاید سپردن یک انبار بزرگ به این افراد ریسک بزرگی باشد (از بابت فشار کاری زیاد،  لزوم داشتن دقت در کار ، حجم زیاد مواد و محصولات، تصمیم گیری در شرایط دشوار، مورد آزمون قرار نگرفتن امانتداری فرد و ... ) اما می توان با سپردن یک فضای کوچکتر به وی، او را برای تبدیل شدن به یک انباردار بزرگ تعلیم داد .

وظایف یک کمک انباردار

رسیدگی به نظافت و ظاهر مرتب انبار از وظیفه های کمک انباردار است ، جایی که افراد تازه وارد بدون نیاز به مهارتی آنچنانی به عنوان نخستین گام فعالیت در این محیط به تمیزکاری های دوره ای می پردازند . تحویل گرفتن یک کالا، مطاقبت دادن آن با برگه سفارش، حصول اطمینان از سلامت کالا و صدور برگه رسید از دیگر اقدامات این فرد می باشد .

كمک انباردار کیست ؟ کمک انباردار وظیفه قرار دادن کالاهای مختلف در جای خود را داشته، کارت های انبار را با موجودی واقعی چک کرده و با رسیدن تعداد کالاها به حد تجدید، درخواست خرید آن ها را صادر می کند . در ادامه گفتنیست که او در ساعات فعالیت خود مانع از ورود افراد متفرقه به انبار شده ، در ازای حواله های مجاز کالاهای درخواستی را به متقاضیان تحویل داده، فرم های مرجوعی یا برگشت را صادر نموده و مشخصات و تعداد اجناس ورودی را در دفاتر و کارت های انبار ثبت می نماید .

نهایتاً گفتنیست که یک نیروی کمکی در اجاره انبار وظیفه کدگذاری اجناس را بر عهده گرفته، با واحدهای حسابداری و خرید میزان بیشینه و کمینه حد مطلوب محصولات مورد نیاز را مشخص کرده، نکات ضروری در خصوص ایمنی و حراست از انبار را به مقامات بالا دستی گزارش داده و نهایتاً در کنار بایگانی اسناد و مدارک واحد مربوطه، گزارش های لازم را نیز برای مدیران مجموعه تنظیم می نماید .

انجام وظایف یک کمک انباردار در مجموعه انبارهای برادران میری

در مجموعه انبارهای برادران میری كمک انباردار کیست ؟ همانطور که بدان اشاره شد یک کمک انباردار قادر به گرداندن یک انبار کوچک یا کم رفت و آمد به تنهایی می باشد . با توجه به اینکه بسیاری از مجموعه هایی که در انبار مذکور واحدی اختصاصی را در اختیار گرفته اند حضوری مستمر نداشته و مثلاً هفته ای چند ساعت حضور پیدا می کنند، بدیهیست که استخدام و استقرار نیرویی دائمی برای اینجا اقدامی اقتصادی و پربازده نباشد .

به همین دلیل نیروهای حاضر در خود انبار قادر هستند تا با ایفای نقش یک کمک انباردار در موارد ضروری وظایف فوق را به انجام رسانده و بدین ترتیب علاوه بر عرضه یک مکان استاندارد برای نگهداری از محصولات، نیروی انسانی مورد نیاز برای نگهداری از آن ها را نیز در اختیار کارفرمایان خود قرار دهند .

اجاره انبار در محمد شهر کرج : زمانی که به پراکندگی جمعیت در ایران نگاه می کنیم ، شاهد این هستیم که استان و شهر تهران با اختلافی محسوس نسبت به سایر همتایان خودشان در صدر پر جمعیت ترین ها می باشند . در همین رابطه با توجه به سرشماری سال 1395 در حالی استان تهران به عنوان پرجمعیت ترین بخش کشور جمعیتی افزون بر 13 میلیون دارد، جمعیت استان خراسان رضوی که در جایگاه بعدی قرار دارد تنها 6 میلیون و 400 هزار نفر یعنی کمتر از نصف تهران می باشد.

لازم به یادآوریست که امروز شهر کرج و توابع آن به استانی جداگانه تبدیل شده اند، فلذا این عدد برای تهران می توانست بعلاوه 2 میلیون و هفتصد هزار نفر دیگر شود .

با تکرار همین الگو شهر تهران دارای 8.7 میلیون نفر جمعیت بوده که تقریباً 3 برابر جمعیت 3 میلیون نفری مشهد می باشد . با عنایت به اینکه جمعیت سایر کلانشهرهای ایران به بالای 2 میلیون نفر هم نمی رسد، می توان ادعا کرد که جمعیت تهران به نسبت سایر شهرها به شدت زیادتر بوده و چگالی تعداد نفرات حاضر در آن بسیار زیاد می باشد .

 

دلایل پدید آمدن شهرهای جدید از جمله محمد شهر

 

پدید آمدن شهری مثل محمد شهر را می توان معلول افزایش جمعیت تهران و کرج دانست .  زمانی که به بررسی عوامل ازدیاد جمعیت تهران می پردازیم توآمان به عواملی دارای جاذبه و دافعه بر می خوریم؛ جاذبه نظیر فرصت های شغلی و وجود امکانات آموزشی، رفاهی، درمانی و ... که سبب می شود تا عده فراوانی به سمت تهران کشیده شده و دافعه نظیر خشکسالی، بیکاری یا عدم امکان پیشرفت در شهرهای کوچک که سکنه آن را به سمت تهران حرکت می دهد .

با مهاجرت افراد مذکور در کنار افزایش زاد و ولد و همچنین گران شدن پایتخت، بسیاری از افراد مذکور ترجیح می دهند تا با سکنی گزیدن در شهرهای اطراف تهران علاوه بر استفاده از امکانات مذکور، درگیر مخارج سنگین اجاره یا زندگی در تهران نشوند . در نتیجه کم کم شهرهایی که روزگاری یک یا چند روستا بوده‌اند با یکدیگر ادغام شده و رفته رفته به یک شهر بزرگتر تبدیل شده‌اند .

محمد شهر به عنوان شهری در غرب تهران، امروزه بواسطه وجود خط مترو و مسیرهای پرتردد تهران – کرج امروزه از جمله پررونق ترین شهرهای همسایه تهران شناخته می شود که بواسطه جمعیت 120 هزار نفری خود مستلزم بهره مندی از خدماتی نظیر اجاره انبار در محمد شهر کرج می باشد .

 

اجاره انبار در محمد شهر کرج

 

اجاره انبار در محمد شهر کرج معمولاً دو دلیل کلی دارد ؛ نخست کاربردهای شخصی و سپس مقاصد تجاری!

در همین رابطه افرادی در این شهر زندگی می کنند که به دلیل انجام تعمیرات یا بازسازی خانه خود تا اتمام عملیات مذکور از وسایلشان در این اماکن نگهداری می کنند . این در حالیست که مسافرت های طولانی مدت، جمع آوری جهیزیه، متارکه و عدم کاربرد بسیاری از این وسایل هم از دیگر علل اجاره انبار در محمد شهر کرج به صورت شخصی می باشد .

با وجود مراکز صنعتی و تولیدی فراوانی که در محدوده این شهر وجود داشته و ذخیره کالاهای آماده و نیم ساخته نیز بخش جدایی ناپذیر امور اینچنینیست، در نتیجه اجاره انبار در محمد شهر کرج به منظور استفاده مجموعه های مذکور بسیار رایج است .

 

انبار برادران میری

 

مجموعه انبارهای برادران میری با قرارگیری در شهر قدس، با وجود داشتن فاصله ای محسوس از محمد شهر باز هم جزو نزدیکترین مراکز نگهداری از محصولات آنجا می باشد که دارای استانداردهای لازم بوده و این کار را به صورت تخصصی انجام می دهد . امنیت بالا، وجود استاندارد و گواهینامه های ضروری از سوی مراجع ذیصلاح، وجود نیروی متخصص، دسترسی آسان و تنوع در متراژ انبارها از جمله مهمترین ویژگی های این مرکز است که می توان به آن ها اشاره کرد .

در همین ارتباط چنانچه نیازمند دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اجاره انبار در این محدوده هستید، می‌توانید هم اینک با ما تماس حاصل فرمایید .

لازم به ذکر است که سوله های موجود در مجموعه انبارهای میری دارای امکانات کامل از جمله آب، برق 3 فاز، گاز، تلفن و اینترنت بوده که قابلیت تبدیل شدن به کارگاه را نیز دارند . نهایتاً گفتنیست که همکاران من در مجموعه پیش روی آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند .

اجاره انبار شیپور : امروزه جستجوی نیازمندی ها در محیط وب و کسب اطلاع در اینترنت از هرآنچه پیرامون آن سوالی داریم آنچنان به مساله روزمره و پر کاربردی تبدیل شده است که باورش سخت است که تا همین 15 – 20 سال پیش روزنامه های کثیراالانتشار، تماس تلفنی با مراجعی که شماره آن ها را به دست می آوردیم یا مراجعات حضوری تنها روش استعلام قیمت یک خدمت، کالا یا مواردی از این قبیل بود .

در همین رابطه با وجود اینکه در موارد متعددی به دلیل وجود نوسانات قیمت برخی سایت ها از درج قیمت پدیده مورد نظر چشم پوشی کرده یا سیاست های آن ها در ارائه قیمت هایی توافقیست، اما با یک سرچ ساده در این محیط می توان تا حدودی بازه قیمت پدیده مورد نظر را مشاهده کرده و با نمونه های غیر مجازی مقایسه کرد .

در کنار تنوع محصولات و خدمات، اینکه این پدیده ها قابلیت مقایسه داشته و از سویی دیگر هم برای بازدید آن ها لازم نیست تا مسافت هایی طولانی را طی کنیم، می توان گفت که وجود مراجعی نظیر Ebay یا نمونه هایی داخلی نظیر «دیوار» یا «شیپور» در گسترش این فرهنگ بی تاثیر نبوده اند .

در همین رابطه زمانی را به یاد می آوریم که برای خرید یک خودرو یا ملک نیازمند رفت و آمد میان بنگاه های مختلف بوده و با افراد بی شماری همه روزه معاشرت می کردیم؛ این در حالیست که درگاه‌های مذکور این امکان را به وجود می آورند که بتوانیم به سادگی چند کلیک اتومبیل یا اماکن مختلفی را دیده و مقدمات معامله مد نظر را با مالک وسیله یا بنای مذکور بچینیم .

 

اجاره انبار شیپور

اجاره انبار در تهران به عنوان یکی از موضوعات پر جستجو در وبگاه های مذکور سبب شد تا در این یادداشت به مزایا و معایب اجاره انبار شیپور بپردازیم ؛ به همین منظور چنانچه در پی مقایسه دو روش اجاره انبار به روش سنتی و یا با کمک سایت های مذبور هستید با ما همراه باشید :

 

چرا اجاره انبار از طریق اینترنت مطلوب است ؟

در بدو امر باید به این نکته توجه داشته باشید که از طریق یک وبسایت اینترنتی در حال مطالعه این مطلب هستید، در نتیجه در ادامه تنها به مزایای اجاره انبار در خارج از فضای مجازی نخواهیم پرداخت .زمانی که انباری را در اینترنت رهگیری می کنیم، می توانیم با کمک تلفن های ذکر شده یا سایر راه های ارتباطی استعلامی دقیق و به روز از قیمت و امکانات مجموعه مورد نظر بگیریم . این در حالیست که برخی سایت ها بنا به دلایلی اجازه نشر شماره های مورد نظر را نمی دهند . از سویی دیگر وجود تصاویر پر شمار از یک انبار سبب می شود تا بتوانیم بدون حضور فیزیکی، محل مورد نظر را از مناظر گوناگون مورد بررسی قرار دهیم .لازم به ذکر مجدد است که برخی از سایت های نیازمندی در این خصوص نیز دارای محدودیت هایی هستند ، فلذا گردشی در یک سایت تخصصی مانند وبگاه مجموعه انبارهای برادران میری می تواند جایگزین مناسبی برای اجاره انبار شیپور برای ساکنین شهر قدس و مناطق اطراف آن باشد .

 

چرا اجاره انبار به صورت حضوری مطلوب است ؟

گاهی مزایا و عیوب یک پدیده از روی تصویر مشخص نیست، در نتیجه باید حتماً آن را از نزدیک دید . مشاهده حضوری یک انبار این فرصت را به وجود می آورد که علاوه بر برآرود امکانات یک مجموعه، با کارکنان یا سایر افراد و مجموعه های مستقر در آن نیز مشورت کرده و به اطلاعاتی جامع و مستندتر رسید .

ازسویی دیگر روش های سنتی تر در اجاره یک ملک سبب می شود تا کار با اسلوب مشخصی پیگیری شود . در حالت عادی زمانی که یک مشاور املاک واسطه در اختیار گرفتن یک ملک می شود، شما از بابت اصالت قولنامه یا با اعتبار بودن طرف دیگر معامله خاطر جمع هستید ؛ روشی که شاید در مواردی که بی واسطه طرف خود را در اینترنت پیدا می کنید صادق نباشد .

این در حالیست که اگر نگران هزینه های بنگاه هستید، می توانید با مراجعه مستقیم به مجموعه پیش روی علاوه بر بهره مندی از همه این مزایا، مبلغ مذکور را هم پرداخت ننمائید . به عنوان مطلب آخر نیز باید گفت بسیاری از افراد تمایل، توانایی یا اعتماد لازم و کافی برای کار با سایت های مذکور و اجاره انبار شیپور را ندارند .

در همین خصوص مراجعه حضوری و بازدید از این مکان می تواند راه حل مناسبی برای ایشان به منظور در اختیار گرفتن یک انبار یا کارگاه باشد .

اجاره انبار در گرمدره : زمانی که به تاریخچه شهر تهران نگاه می کنیم، در حدود 2 قرن پیش که این شهر به پایتختی تهران برگزیده شد، بسیاری از نواحی مهم و گران قیمت امروزی آن خارج از دیوارهای دارالحکومه قرار گرفته و عملاً جزو اراضی اطراف شهر حساب می شدند . این در حالیست که به مرور زمان و با افزایش جمعیت (در اثر زاد و ولد یا ورود مهاجرین) دیگر شهر مذکور قادر به جای دادن جمعیت بیشتری در دل خود نبوده و به ناچار از هر طرفی که امکان داشت گسترش یافت .

با عنایت به اینکه در همان سال ها شمیران با آب و هوای مطبوع خود به عنوان قرارگاه تابستانی حکما انتخاب می شد، بدیهیست که نخستین بارقه های گسترش شهر به این سمت زده شد؛ روندی که به مرور زمان به یک هژمونی تبدیل شده و تهران و شهرهای اطراف آن را به ناحیه ای متمرکز با میلیون ها نفر جمعیت تبدیل کرده است .

از آنجایی که کرج یکی از شهرهای همسایه تهران است که از این گسترش تأثیر زیادی پذیرفته - بطوری که خود به مرکز یک استان جدید مبدّل گشته - و به کلانشهری پرجمعیت تبدیل شده است، پر واضح است که مسافت بین این دو شهر نیز مسیر پیشرفت را با سرعت بیشتری پیموده و مناطقی که زمانی باغ های میوه، زمین هایی خشک یا مناطقی خالی از سکنه بوده اند، اینک به مناطقی با قیمت های بعضاً میلیاردی تبدیل شده اند که این گواهی بر اهمیت بالای آن ها می باشد .

گرمدره، شهری در آستانه 20 سالگی

با افزایش تعداد مراکز تولیدی و خدماتی در مسیر تهران – کرج و لزوم حضور کارکنان پر تعداد در آن ها، گران شدن زمین و ملک در تهران و محدودیت های فراوان در راه خرید یا اجاره یک خانه که آن ها را به شهرهای اطراف پایتخت سوق می دهد و همچنین تمایل بومیان روستاهایی نظیر گرمدره، کوهک، امیرآباد، سعادتیه و ناصریه به یک بخش بزرگتر (مثلاً دهستان یا شهر) مقدمات شکل‌گیری گرمدره در غرب تهران به وجود آمد .

از روی نقشه ، گرمدره در کیلومتر 22 جاده مخصوص کرج، کیلومتر 25 اتوبان تهران – کرج یا به عبارتی بهتر در مجاورت مناطق 21 و 22 شهرداری تهران قرار دارد، شهری که بواسطه ایستگاه های متروی اتمسفر و گرمدره بیش از پیش به تهران نزدیک شده و بدین واسه به محل مناسبی برای سکوت افرادی که در غرب تهران مشغول به کارند (یا بالعکس) تبدیل شده است .

با کنار هم قرار دادن این ویژگی ها، پر واضح است که در منطقه ای که هم سکونت خانوارهای پر تعداد گسترش یافته (جمعیت این شهر 30 هزار نفر تخمین زده می شود) و هم کسب و کارهای فراوانی در آن و شهرک های صنعتی نزدیک به آن در جریان است،  اجاره انبار در گرمدره نیز از آن دست نیازهای مهم به ویژه برای کسب و کارهایی با خروجی‌های فیزیکی می باشد .

اجاره انبار در گرمدره

با جستجویی ساده در میان سایت های اجاره انبار ، مراجعه به مشاورین املاک و یا تحقیقی محلی می توان به راحتی در این شهر انبارهای کوچک با کاربری شخصی یا مناسب کسب و کارهای خرد پیدا کرد، این در حالیست که با زیاد شدن مقدار و تعداد موجودی انبار، تنوع محصولات و لزوم استفاده از تکنیک های انبارداری پویا در آن، این گزینه ها کاهش یافته و سبب می شود تا به مرکزی تخصصی که علاوه بر نگهداری اصولی از محصولاتمان سلامت آن ها را نیز تضمین می کنند نیاز داشته باشیم .

لازم به ذکر است که پس از حفظ امنیت محصولات و وجود زیرساخت های لازم برای انجام این کار ، نزدیکی انبار به مسیرهای مواصلاتی یکی دیگر از معیارهای انتخاب آن ها می باشد . با عنایت به اینکه در گرمدره جنوبی باید مسافت بیشتری را برای رسیدن به یک آزادراه پیمود، شاید لازم باشد تا نیم نگاهی نیز به مناطق اطراف این شهر به منظور اجاره انبار در گرمدره داشت .

در همین رابطه با آمدن به شهر قدس و بلوار 45 متری انقلاب، با مجموعه انبارهایی روبرو می شویم که تحت نام برادران میری، با غرفه های متعدد و مجزا، این امکان را به اهالی یا افراد و مجموعه های فعال در گرمدره می دهد تا فضای مورد نیاز خود را با متراژهای مورد نظرشان در اختیار گرفته و بدین ترتیب به همه فاکتورها فوق دست یابد .

در نهایت لازم به ذکر است که شما می توانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر یا دریافت مشاوره هم اکنون با ما تماس حاصل فرمایید .

Main Menu

Main Menu

Main Menu