اجاره انبار در تهران

اجاره انبار در تهران

اجاره انبار در تهران

 

اجاره انبار در تهران

 اجاره انبار در تهران

اجاره انبار مانند هر نوع فعالیت دیگری نیاز به تفکر و بررسی دارد. بنابراین به مشتریان توصیه می‌کنیم که برای انتخاب انبار مناسب خود نکات زیر را در نظر بگیرند.
- امنیت انبار
یکی از اولین نکاتی که مشتریان در اجاره انبار به آن توجه می‌کنند بحث مسائل امنیتی است. مجهز بودن انبار به امکانات حفاظتی دغدغه بسیاری از مشتریان است. برای تهیه لوازمی که در انبار نگهداری می‌شود هزینه و وقت بسیاری صرف می‌شود بنابراین حفظ و نگهداری آنها در مقابل خطرات احتمالی مانند سرقت از جمله مواردی است که مشتریان برای تامین کردن آن بسیار تلاش می‌کنند.
- فاصله تا شهرهای بزرگ
جا به جایی سریع و به موقع رسیدن به مقصد برای همه مردم موضوعی درخور توجه است. افرادی که قصد اجاره انبار دارند بهتر است به دنبال مکانی باشند که فاصله آن از شهر مورد نظرشان کم باشد تا آنها بتوانند سریع تر و راحت تر وسایل خود را انتقال دهند.
- دسترسی سریع و آسان به راه‌های جاده ای
دسترسی راحت به اتوبان ها و یا جاده های بین شهری برای انبار امتیاز مهمی است. زیرا هرچه فاصله انبار تا جاده اصلی کمتر باشد حمل و نقل کالا بهتر و با سرعت بیشتری انجام می‌شود.
- برخوردار بودن از امکانات شهری مانند تلفن، آب، گاز، برق و سیم ارت
به طور قطع هرچه امکانات یک انبار بیشتر باشد مشتریان تمایل بیشتری برای اجاره آن دارند. از انبار به منظورهای متفاوتی استفاده می‌شود. بنابراین مشتریان به امکاناتی مانند آب، برق و گاز برای انجام فعایت‌های خود نیاز دارند.
- رعایت نکات بهداشتی برای پاکیزه نگه داشتن وسایل
محیط انبار از نظر بهداشتی باید تمیز و قابل قبول باشد و به خصوص در مواردی که نگهداری مواد غذایی در انبار انجام می‌شود ضد عفونی کردن محیط انبار و رفع هرگونه آلودگی میکروبی از جمله اقدامات لازمی است که در مورد انبارها می‌بایست انجام شود.
- قیمت مناسب
هزینه اجاره در انبارها با توجه به کاربری و امکاناتی که در اختیار مشتریان می‌گذارند متفاوت است. هرچه اندازه انبار و یا دسترسی به اتوبان‌ها از محل انبار بیشتر باشد بر روی هزینه اجاره آن تاثیر گذار است.
- ابعاد، حجم و اندازه انبار
انبارهای مختلف بنا به شرایط و نوع استفاده‌ای که دارند در ابعاد و اندازه های متعددی ساخته و در اختیار متقاضیان قرار داده می‌شوند.
- امکان تردد خودروهای حمل بار به صورت شبانه روز
اگر خودروهای حمل بار امکان تردد در جاده ها در تمام ساعات شبانه روز را داشته باشند و بتوانند به صورت تمام وقت حمل و نقل کالا را به انبار انجام دهند می‌توانند در کار خود رشد و پیشرفت بیشتری داشته باشند.
- داشتن مجوزهای قانونی اتحادیه و اصناف
برای انجام هر شغلی و راه اندازی هر مرکز تجاری و یا اداری نیاز به اخذ مجوزهای قانونی دارید که می‌توانید با مراجعه به اتحادیه و مراکز مشخصی که برای هر شغل در نظر گرفته شده نسبت به مراحل اخذ مجوز اقدام کنید.
- داشتن کارگران حرفه ای و با تجربه
افراد کارآزموده و با تجربه در هر زمینه ای می‌توانند خدمت رسانی بهتری به سازمان خود داشته باشند.
- کاربری مناسب برای مشاغل مختلف
انباری که فقط برای یک منظور خاص ساخته می‌شود مسلما نمی‌تواند برای هر شغلی مورد استفاده قرار گیرد. بعضی انبارها تک منظوره و برخی دیگر چند منظوره هستند و برای مشاغل مختلف می‌توان از آنها استفاده کرد.
- امکانات انبار
هر انباری می بایست با توجه به نوع کاربری دارای حداقل امکانات و لوازم مناسب برای انجام فعالیت باشد. به طور مثال ممکن است انباری که در آن مواد غذایی فاسد شدنی نگه داشته می‌شود می‌بایست مجهز به یخچال و سرد خانه های بزرگی باشد که بتواند از مواد غذایی در دمای مناسب نگهداری کند.

اجاره انبار در تهران

Save

Save

Main Menu

Main Menu

Main Menu